До України не пустили 41 екстреміста протягом місяця

Всі вони можуть бути небезпечними для України та її громадян

До України не пустили 41 екстреміста протягом місяця

Служба безпеки України запобігла в'їзду до країни 41 екстреміста. Ці люди намагалися потрапити до України з серпня по вересень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ .

"З серпня по вересень цього року на територію нашої країни не допустили 41 іноземця. Всі вони причетні до екстремістських організацій і можуть бути небезпечними для України та її громадян", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за цей час СБУ провела 9 демаршів офіційним представникам інших держав за вчинення антиукраїнської діяльності, в тому числі представникам Росії.

Нагадаємо, раніше двом співробітникам СБУ оголосили підозру у розголошенні державної таємниці .

Також Інформатор писав, що російському реперові Басті дозволили в'їзд до України.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити