«Дніпро» в першому матчі нового сезону баскетбольної Суперліги виграв у «Харківських Соколов»

Матчем у Дніпрі стартував регулярний чемпіонат Суперліги 2021/22.

«Харківські Соколи» в матчі-відкритті зробили перший результативний кидок сезону 2021/22. Однак це був останній раз, коли команда вела в рахунку в поєдинку з «Дніпром».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 23 вересня, відбувся перший матч сезону 2021/22 баскетбольної Суперліги. Відкривали регулярний чемпіонат БК «Дніпро» і «Харківські Соколи».

Перші очки нового сезону заробив для команди гостей Зечевіч. А перші бали «Дніпру» приніс Санон. Господарі незабаром повели в рахунку і за три з половиною хвилини до кінця першої чверті вигравали з різницею у 7 очок. Завершилася ж стартова десятихвилинка з рахунком 31:18 на користь «Дніпра».

Господарі продовжували нарощувати перевагу. У середині другої чверті Тимофієнко довів відрив «Дніпра» до двадцяти очок. «Харківські Соколи» трохи скоротили відставання, і на перерву команди пішли при цифрах на табло 50:33.

У третій чверті «Дніпро» зробив ривок 11: 0, а «Харківські Соколи» очки набрали лише на 7-й хвилині. За 42 секунди до кінця третьої десятихвилинки Кравцов зробив різницю в рахунку + 30 для «Дніпра».

За такої переваги однієї з команд говорити про яку-небудь інтригу в останній чверті не доводилося. «Дніпро» трохи розслабився і навіть дозволив харків'янам виграти заключну десятихвилинку. Однак на загальному підсумку поєдинку це ніяк не позначилося.

• «Дніпро» - «Харківські Соколи» 81:57 (31:18, 19:15, 17: 4, 14:20).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 24 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» в матчі за Суперкубок України, про Під час матчів стадії 1/16 фіналу Кубку України,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги.