RU
Головна
Спорт
Хокей
22:59, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

упустив безліч моментів, але отримав шайбу в свої ворота. Команда відігралася, проте поступилася в овертаймі. Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua . У середу, 6 жовтня, відбувся пропущений матч другого туру УХЛ. У Херсоні приймав ХК . Команди вийшли на лід в таких складах: Дніпро: Писаренко (Сушак); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Катрич - Кругляков, Бабчук - Філімонов; Русаков - Хамматов (А) - Алдамжаров, Кирющенков - Дворник - Целогородцев, Гринкевич - Булах - Кашевко, Дуюн. Краматорськ: Трус (Кучер); Таран - Бабрусев, Мальцев - Ваулин, Афанасьєв - Алексюк, Суховольський; Столяренко - Сергієвський - Градович, Гриценко - Ковальов - Семенов, Геворкян - Калинич - Середницький, Кобильнік - Сірченко - Говорушко. Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Однак з часом стала проявлятися перевага команди гостей. частіше атакував і завдав по воротах Писаренка кілька небезпечних кидків. Якби не надійна гра голкіпера і певна частка везіння, то міг завершити першу двадцятихвилинку, програючи з різницею у кілька шайб. Але на останній хвилині періоду виграв вкидання в зоні суперника і Саврицький відкрив рахунок в матчі. Початок другого періоду був схожий на перший. атакував, але закинути не міг, а намагався вести контратакуючу гру. У такому ключі команди і дограли до другої перерви. Третій період наближався до свого екватора, а той що вважався фаворитом все ніяк не міг розпечатати ворота . За гостей грала вже і перекладина, яка прийняла на себе кидок. зняв голкіпера і за півтори хвилини до кінця третього періоду Гриценко зрівняв рахунок. Гра продовжилася в овертаймі. За хвилину і 13 секунд до кінця додаткового часу кидок Ратушного приніс перемогу . - 2: 1 (1: 0; 0: 0; 0: 1; 1: 0). Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 7 і 8 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь. Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут . Фото: УХЛ

«Дніпро» обіграв «Краматорськ» у пропущеному матчі другого туру Української хокейної ліги

Читать на русском
«Дніпро» обіграв «Краматорськ» у пропущеному матчі другого туру Української хокейної ліги

Перемога дісталася «Дніпру» в овертаймі.

«Краматорськ» упустив безліч моментів, але отримав шайбу в свої ворота. Команда відігралася, проте поступилася в овертаймі.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 6 жовтня, відбувся пропущений матч другого туру УХЛ. У Херсоні «Дніпро» приймав ХК «Краматорськ». Команди вийшли на лід в таких складах:

Дніпро:  Писаренко (Сушак); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Катрич - Кругляков, Бабчук - Філімонов; Русаков - Хамматов (А) - Алдамжаров, Кирющенков - Дворник - Целогородцев, Гринкевич - Булах - Кашевко, Дуюн.

 

Краматорськ:  Трус (Кучер); Таран - Бабрусев, Мальцев - Ваулин, Афанасьєв - Алексюк, Суховольський; Столяренко - Сергієвський - Градович, Гриценко - Ковальов - Семенов, Геворкян - Калинич - Середницький, Кобильнік - Сірченко - Говорушко.

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Однак з часом стала проявлятися перевага команди гостей. «Краматорськ» частіше атакував і завдав по воротах Писаренка кілька небезпечних кидків. Якби не надійна гра голкіпера і певна частка везіння, то «Дніпро» міг завершити першу двадцятихвилинку, програючи з різницею у кілька шайб. Але на останній хвилині періоду «Дніпро» виграв вкидання в зоні суперника і Саврицький відкрив рахунок в матчі.

Початок другого періоду був схожий на перший. «Краматорськ» атакував, але закинути не міг, а «Дніпро» намагався вести контратакуючу гру. У такому ключі команди і дограли до другої перерви.

Третій період наближався до свого екватора, а той що вважався фаворитом «Краматорськ» все ніяк не міг розпечатати ворота «Дніпра». За гостей грала вже і перекладина, яка прийняла на себе кидок.

«Краматорськ» зняв голкіпера і за півтори хвилини до кінця третього періоду Гриценко зрівняв рахунок. Гра продовжилася в овертаймі. За хвилину і 13 секунд до кінця додаткового часу кидок Ратушного приніс перемогу «Дніпру».

  • «Дніпро» - «Краматорськ» 2: 1 (1: 0; 0: 0; 0: 1; 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 7 і 8 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут

                                                                                                                          Фото: УХЛ

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.