Дмитра Комарова не впізнали та почали вимагати не затримувати чергу - відео

Читать на русском

Телеведучий першим з представників українського шоу-бізнесу приїхав в Херсон, з якого втекли росіяни

Читать на русском
Дмитро Комаров
Журналіст активно спілкувався з херсонцями та жителями області та відзначав визволення

Телеведучий першим з представників українського шоу-бізнесу приїхав в Херсон, з якого втекли росіяни

11 листопада - річниця визволення Херсона від російських окупантів. Того ж дня ЗСУ звільнили решту правобережжя Херсонської області. Одним з перших в деокупований обласний центр приїхав блогер, журналіст та телеведучий Дмитро Комаров. Він разом з операторами фільмував повномасштабну війну, унікальні кадри згодом увійшли в авторський проєкт знаменитості, який отримав назву "Рік".

Напередодні річниці визволення Херсону Комаров презентував перший з трьох епізодів проєкту "Рік. Херсон", який вже набрав чверть мільйони переглядів. Також Дмитро показав унікальне відео, в якому показав, як його зустрічали земляки, які тривалий час жили під окупацією.

У відео Комаров впевнено крокує вулицям Херсону та вітається з жителями обласного центру. У відповідь українці усміхаються та кажуть привітні слова.

"Перше, що мене вразило, коли я приїхав до Херсона минулого року, одразу після звільнення, це атмосфера радості. Усміхнені обличчя людей були всюди. На той момент не було води, світла, був поганий зв’язок, але люди об'єднувались і допомагали один одному. Це справді надихає і заряджає на перемогу. Це відео ми зняли в листопаді 2022 року".

Комаров завітав до пункту роздачі гарячих обідів, біля якого було чимало людей. Дмитро показав, чим безкоштовно годують українців місцеві підприємці та спробував суп. Втім, далеко не всім сподобалось перебування телезірки біля роздачі.

В один момент одна з жінок звернулась до журналіста: "Молодий чоловік, ви затримуєте чергу". У відповідь інші почали пояснювати їй, що Комаров знімає це для сюжету. Всі посміялися з цієї ситуації. Але вони не знали, що згодом ці фрагменти увійдуть в унікальний проєкт Дмитра Комарова, який він присвятив річниці визволення Херсону від окупантів.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

Про проєкт Дмитра Комарова

На роковини повномасштабної війни, 24 лютого 2023-го, на телебаченні вийшли чимало спеціальних проєктів, фільмів та сюжетів про вторгнення окупантів та єдність, сміливість українського народу. Однак, справжнім хітом став саме авторський документальний фільм "Рік".

З перших днів повномасштабного російського вторгнення Дмитро Комаров перебував в найгарячіших точках, щоб показати глядачам війну та деокуповані території зовсім з іншого ракурсу.

Телеведучий був першим журналістом, який на власні очі побачив та зафільмував жахіття щойно звільнених Бучі, Ірпеня та Гостомеля. Він бачив перші емоції людей одразу після деокупації Київщини, Харківщини, Херсонщини.

Також глядачі побачили чимало ексклюзиву від Президента України Володимира Зеленського, Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та військових, які ухвалюють ключові рішення. Фільм вийшов у двох частинах на YouTube каналі "Світ навиворіт" і лише за перші дні набрав понад шість мільйонів переглядів.

Комаров та Зеленський в документальному проєкті "Рік"
Комаров та Зеленський в документальному проєкті "Рік"

 Згодом, Дмитро Комаров з командою зробили професійний дубляж фільму "Рік" на англійську, іспанську, португальську та французьку мови. А наприкінці вересня вже цього року телеведучий презентував п’ятисерійний фільм про Харківщину під час повномасштабної війни.

Комаров не припиняє активно працювати та фільмувати всі злочини окупантів на нашій землі, а також витримку та згуртованість українців, які роблять все, аби якомога скоріше перемогти ворога в цій кривавій війні.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.