Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Єрмак розповів як ставиться до Зеленського
«Ні, я не планую йти у президенти - і ніколи не планував. Я вважаю, що у нас найкращий Президент за всі роки незалежності України. І я пишаюсь, що я працюю з цим Президентом», - вказав Єрмак.
Також Єрмак зазначив, що збирається піти з посади після того, як народ обере вже іншого президента.
«Я ще раз повторю, що я прийшов з цим президентом, і з цим президентом піду», - наголосив урядовець.
Андрій Єрмак очолює Офіс президента з 11 лютого 2020 року. Тобто на цій посаді він вже четвертий рік, однак 51-річний Єрмак, як і сам Зеленський, новачок у політиці.
Має освіту з міжнародного права, працював у сфері юриспруденції та кіновиробництва.
До 2019 року він понад 20 років займався переважно юридичною практикою. Клієнтами заснованої ним компанії були найбільші телеканали та міжнародні кінокомпанії, наприклад, Disney, Pixar або Universal. Незадовго до походу в політику Єрмак навіть сам спродюсував кілька фільмів.
Тепер же президент України Володимир Зеленський, говорячи про шефа своєї адміністрації, вживає слова "потужний менеджер", "реальний патріот", але найчастіше – "довіряю". Однак все ж "гріхи" в Єрмака все ж є.
Ще навесні 2020 року вибухнув скандал, пов'язаний з Денисом Єрмаком - братом голови ОП. Депутат "Слуги народу" Гео Лерос опублікував відеозаписи розмов, на яких людина, схожа на брата Андрія Єрмака, домовляється з різними людьми щодо працевлаштування на різноманітні посади у владі. При цьому він начебто вимагає за сприяння великі суми грошей.
Тоді Андрій Єрмак назвав появу "плівок" за участі свого брата атакою на команду Зеленського, а депутата Гео Лероса - інструментом цієї атаки. А офіс президента оприлюднив заяву про те, що ці розмови "не мають стосунку до реального життя" і ніхто з людей, про яких йдеться на відеозаписі, не обійняв ніяких посад.
Та найбільшим ударом по іміджу Єрмака став так званий "вагнергейт". Восени 2021 року журналісти-розслідувачі повідомили про зрив операції українських спецслужб, які планували виманити з Росії й заарештувати понад 30 бійців приватної військової компанії "Вагнер". Скандал з вагнерівцями набув таких масштабів, що журналісти питали Зеленського про це на всіх брифінгах та пресконференціях, а в парламенті навіть називали Єрмака зрадником та вимагали його звільнення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.