"Динамо" зіграло з "Бенфікою", "Баварія" зустрілася з "Барселоною": результати матчів шостого туру Ліги чемпіонів

У чотирьох групах Ліги чемпіонів відбулися матчі шостого туру.

Вихованець "Динамо" Роман Яремчук забив своїй колишній команді. "Баварія" завершила груповий етап Ліги чемпіонів з максимальним результатом - шість перемог у шести матчах.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів та Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У середу, 8 грудня, у групах E, F, G та Н відбулися матчі шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. У групі Е "Бенфіка" зустрілася з київським "Динамо". Для «Динамо» поєдинок у відсутності турнірного значення, адже команда вже не могла піти з останнього місця. Боролися «динамівці» за престиж клубу та солідні призові від УЄФА. «Бенфіці» ж потрібна була перемога для боротьби з «Барселоною» за вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Бенфіка:  Влаходімос, Алмейда, Отаменді, Вертонген, Жілберто, Піцці, Вайгль, Жоау Маріу, Грімальдо, Рафа Сілва, Яремчук.

Запасні: Лейті, Евертон, Нуньєс, Мейті, Сеферович, Гонсалвеш, Лазаро, Таарабт, Рамуш, Паулу Бернарду, Морато, Ферру.

Динамо: Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Вербич, Гармаш.

Запасні: Бойко, Караваєв, Кендзьора, Шабанов, Шепелєв, Леднєв, Кулач, Антюх, Андрієвський, де Пена, Вітіньо, Рамірес, Шкурін.

Вже на першій хвилині Бущан відбив небезпечний удар Яремчука. Рафа Сілва намагався добити, але відправив м'яч на трибуни. На 8-й хвилині Буяльський пройшов двох захисників, витяг на себе воротаря і котнув партнеру, а Циганков незбагненним чином пробив вище порожніх воріт. Через три хвилини Бущан парирував потужний удар Піцці з лінії штрафного майданчика. На 16-й хвилині "Бенфіка" відкрила рахунок. Яремчук перервав свою безгольову серію, що тривала з вересня, і з воротарської лінії замкнув простріл Жоау Маріу з лівого флангу. На 22-й хвилині становище "Динамо" ще більше погіршилося. М'яч від ноги Вербича відскочив до Жилберто і захисник «Бенфіки» сповна використав свій шанс, пробивши у верхній лівий кут. Темп гри трохи впав, моментів поменшало, зате посипалися жовті картки. У "Бенфіки" попередження отримав Жілберто, а у "Динамо" "відзначилися" Забарний, Вербич та Циганков.

З початку другого тайму кияни захопили контроль над м'ячем, проте гольових моментів не створювали. Лише на 58-й хвилині Миколенко зміг завдати небезпечного удару, але м'яч пройшов поряд зі штангою. Потім і Сидорчук з-за меж штрафного майданчика пробив повз правий нижній кут. На 75-й хвилині Тимчик відгукнувся на діагональний пас, праворуч увірвався у штрафний майданчик і з відскоком від газону пробив у ближній верхній кут – Влаходімос перевів м'яч на кутовий. "Динамо" провело ще кілька атак, але забити хоча б м'яч престижу так і не змогло.

У другому поєдинку групи Е лідер квартету мюнхенська "Баварія" приймала "Барселону". «Баварія» вже забезпечила собі перше місце у групі, а ось «Барселона» вела заочну боротьбу з «Бенфікою» за друге місце та путівку до плей-офф. Команди грали у таких складах:

Баварія: Нойєр, Павар, Зюле, Упамекано, Девіс, Толіссо, Мусіала, Коман, Мюллер, Сане, Левандовскі.

Запасні: Ульрайх, Фрюхтль, Річардс, Сарр, Ернандес, Рока, Куассі, Тілльман.

Барселона: Тер Штеген, Араухо, Піке, Ленглі, Альба, Гаві, Бускетс, Ф. де Йонг, Дест, Депай, Дембеле.

Запасні: Нето, Пенья, Пуч, Демір, Коутіньйо, Л. де Йонг, Мінгеса, Умтіті, Гарсія, Ніко, Бальде, Акомач.

На 34-й хвилині господарі відкрили рахунок. Левандовскі біля лівого краю воротарського накрутив захисника і навісив на дальню штангу. Мюллер головою пробив високою траєкторією, м'яч почав опускатися у ворота, а Араухо вибив ігровий снаряд у полі. Проте м'яч все ж таки встиг перетнути лінію воріт і арбітр вказав на центр поля. На 43-й хвилині «Баварія» збільшила перевагу у рахунку. Сані зважився на далекий удар і ледве не порвав сітку за спиною тер Штегена. На другій хвилині другого тайму «Баварія» провела швидку атаку. Перед Сане були вже порожні ворота, але гравець «Баварії» пробив у правий кут, у якому лежав воротар «Барселони». На 62-й хвилині Девіс наздогнав м'яч біля лицьової лінії і віддав у центр, а Мусіала ударом у дотик зробив рахунок 3:0.

Турнірна таблиця. Групи Е-Н

9 грудня відбудуться матчі шостого туру Ліги Європи та Ліги конференцій, у тому числі і “Зоря” - “Буде-Глімт”. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчу «Шахтар» - «Шериф» та підсумки інших зустрічей шостого туру Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .