«Динамо» та «Шахтар» здобули перемоги, «Інгулець» та «Верес» розійшлися миром: результати матчів тринадцятого туру Прем'єр-ліги

Лідери чемпіонату йдуть без втрат.

«Динамо» наприкінці матчу ледь не втратило перемогу над «Маріуполем». «Шахтар» легко та впевнено розібрався із «Десною».

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 30 жовтня, відбулися три матчі тринадцятого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму туру «Маріуполь» та «Динамо». Команди грали в наступних складах:

Маріуполь: Турбаєвський, Драмбаєв, Мампассі, Меліченко, Стасюк, Чех, Мишньов, Очеретько, Микитишин, Топалов, Кащук.

Запасні: Кудрик, Холод, Босанчич, Удод, Клименко, Петерман, Спіровський, Шостак, Хромей.

Динамо: Бущан, Кедзьора, Забарний, Сирота, Караваєв, Циганков, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, де Пена, Вербич.

Запасні: Бойко, Шепелєв, Рамірес, Шабанов, Андрієвський, Гармаш, Вітіньо, Шкурин, Тимчик.

Кілька днів тому команди зустрічалися між собою. Тоді, у поєдинку 1/8 фіналу Кубка України, непереконливу за рахунком, але беззастережну перемогу здобули кияни.

У сьогоднішньому матчі вже на третій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Динамо» за гру Сидорчука рукою. Одинадцятиметровим ударом у лівий кут реалізував Мишньов. Сидорчук реабілітувався в наступній атаці. Капітан «Динамо» зрівняв рахунок ударом з-за меж штрафного майданчика.

На 29-й хвилині кияни вийшли вперед. Після прострілу де Пени Циганков влучив у штангу, а Шапаренко, який зіграв на добиванні, відправив м'яч у сітку. Вже в наступній атаці «Маріуполь» міг зрівняти рахунок, але Микитишин пробив у штангу. На 41-й хвилині знову не пощастило Циганкову. Гравець «Динамо» вдруге за матч влучив у праву штангу воріт «Маріуполя».

На 56-й хвилині Циганков та де Пена змінилися ролями. Тепер вже Циганков подав у штрафний майданчик, а де Пена головою пробив вище воріт. За 12 хвилин «Динамо» забило третій м'яч. Сидорчук підібрав м'яч біля правого краю штрафного майданчика й обвідним ударом відправив ігровий снаряд у дальню дев'ятку. На 78-й хвилині голкіпер «Маріуполя» потяг удар Буяльського зі штрафного в лівий верхній кут. «Динамо» створило ще кілька гольових моментів і з легкістю їх розтратили. А ось «Маріуполь» забив. У компенсований час Клименко скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Господарі кинулися рятувати матч, але тут час матчу добіг кінця.

У Києві «Шахтар», що йде на другому місці, приймав «Десну», яка не вигравала протягом чотирьох матчів. Склади команд:

Шахтар: Трубін, Додо, Бондар, Марлон, Ісмаїлі, Майкон, Степаненко, Тете, Судаков, Соломон, Фернандо.

Запасні: Пятов, Вітао, Матвієнко, Конопля, Маркос Антоніо, Марлос, Бондаренко, Мудрик, Дентіньйо.

Десна: Литовка, Жук, Сафронов, Цимбалюк, Селін, Картушов, Калітвінцев, Арвеладзе, Юрченко, Домбровський, Безбородько.

Запасні: Мисак, Масалов, Ковтун, Тотовицький, Белич, Завійський, Будківський, Дегтярьов, Шевцов.

«Шахтар» міг забити вже на 4-й хвилині. Тете прострілив із правого флангу, а Судаков із району одинадцятиметрової позначки влучив у ліву штангу воріт «Десни». Що не вдалося Судакову, зробив Соломон на 8-й хвилині. Додо праворуч прострілив на далеку штангу, а Соломон відправив м'яч у порожній кут.

На 18-й хвилині Фернандо увірвався до штрафного майданчика і з лівого кута воротарської пробив повз ворота. А за 5 хвилин «Десна» зрівняла рахунок. Безбородько з центру поля втік від двох захисників «Шахтаря» й точно пробив у нижній правий кут. На 26-й хвилині гірники знову вийшли вперед. Судаков отримав пас від Майкона і з лінії півкола штрафного майданчика пробив у правий верхній кут.

На 31-й хвилині у ворота «Десни» міг влетіти м'яч, але Цимбалюк у боротьбі із Фернандо головою вибив ігровий снаряд у полі. Через кілька хвилин Литовка парирував удар того самого Фернандо.

На 62-й хвилині Тете з рикошетом від лівої штанги відправив у ворота «Десни» третій м'яч. Таким чином, Тете відсвяткував ювілей – сотий матч у футболці «Шахтаря». Пройшла лише хвилина й «Десна» пропустила знову. «Шахтар» відібрав м'яч, Судаков прострілив із правого флангу, а Фернандо замкнув простріл.

На 71-й хвилині Маркос Антоніо став рятівником «Шахтаря», вибивши м'яч із лінії воріт після удару Цимбалюка головою. Через 10 хвилин Мудрик вискочив віч-на-віч, але забарився й не зміг завдати акцентованого удару. На 3-й компенсованій хвилині Мудрик зі штрафного пробив поряд зі штангою.

Завершували ігровий день «Інгулець» та «Верес». Команди вийшли на поле у ​​наступних складах:

Інгулець: Гальчук, Асмелаш, Ковальов, Поспєлов, Полегенько, Шишка, Шарай, Коробенко, Запорожець, Козак, Сітало.

Запасні: Шуст, Салем, Плохотнюк, Бартуловіч, Коваленко, Головкін, Опанасенко, Якимів, Гопей.

Верес: Когут, Нємчанінов, Гончаренко, Мірошник, Солдат, Кучеров, Петько, Тимофієнко, Панасенко, Є. Пасіч, Сергійчук.

Запасні: Кичак, С. Шестаков, Махнєв, Полюлях, Гечев, Гегедош, М. Шестаков.

Перший момент у матчі створили гості на 7-й хвилині. Кучеров пробив з-за меж штрафного майданчика, Гальчук у стрибку кінчиками пальців дотягнувся до м'яча й перевів його в штангу. Потім темп гри трохи впав. Команди віддавали перевагу позиційним атакам і довго розігрували м'яч. Водночас оборона встигала зреагувати на переміщення гравців атаки, і припиняла спроби проникнути до штрафного майданчика або навіть вийти на позицію для дальнього удару. На 34-й хвилині одну з рідкісних можливостей завдати удару отримав «Інгулець». Шарай пробив під поперечину, а воротар «Вереса» Когут перевів м'яч на кутовий.

На 52-й хвилині, після розіграшу кутового, Сітало підібрав м'яч, який відскочив від захисника «Вереса», і прострілив у штрафний, а Козак пробив над поперечиною. Через 8 хвилин Когут перевів через перекладину удар Ковальова. На 86-й хвилині Михайло Шестаков вийшов віч-на-віч, але далеко відпустив м'яч і запоров момент. Забити нікому із суперників так і не вдалося, і на табло стадіону в Кропивницькому залишилися горіти нулі.

• «Маріуполь» - «Динамо» 2:3 (Мишньов, 4 (з пен.), Клименко, 90+1 – Сидорчук, 5, 68, Шапаренко, 29);
  • «Шахтар» - «Десна» 4:1 (Соломон, 8, Судаков, 27, Тете, 62, Фернандо, 63  – Безбородько, 23);
  • «Інгулець» - «Верес» 0:0.
Турнирная таблица УПЛ
Турнірна таблиця УПЛ

Матчі 13-го туру, що залишилися, пройдуть 31 жовтня і 1 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.