«Динамо», «Шахтар» та «Ворскла» вийшли до чвертьфіналу Кубку України

Ще три клуби УПЛ подолали стадію 1/8 фіналу.

"Динамо" в гостях на класі обіграло "Маріуполь". "Шахтар" у другому таймі зламав опір "Чорноморця".

Про хід поєдинків Кубку України та результати зустрічей повідомляє Інформатор.

У середу, 27 жовтня, відбулися три матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку України. У першому поєдинку дня зустрілися «Верес» та «Ворскла». Команди грали у наступних складах:

Верес:  Кичак, С. Шестаков, Махнєв, Гончаренко, Немчанінов, Полюлях, Петько, Дахновський, Г.Пасіч, Гегедош, Сергійчук.

Запасні: Когут, Солдат, Мірошник, Тимофєєнко, Панасенко, М. Шестаков, Гук, Є. Пасіч.

Ворскла: Різник, Пердута, Якубу, Тілль, Пешич, Яворський, Тамм, Челядін, Кані, Рангел, Степанюк.

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Павлюк, Хрипчук, Амількар, Кушніренко.

З перших хвилин «Верес» віддав ініціативу суперникові, воліючи гру другим номером. Однак перший гольовий момент створили саме гравці "Вересу". На 14-й хвилині Пасіч буквально розстрілював ворота «Ворскли», але Різник зумів парирувати удар та перевести м'яч на кутовий. У свою чергу швидка атака "Ворскли" завершилася голом. На 21-й хвилині Кані ліворуч увірвався до штрафного майданчика і пробив Кічака. Різник знову врятував «Ворсклу», на 35-й хвилині ногою відбив удар Сергійчука, який прорвався до штрафного майданчика по правому флангу.

На 63-й хвилині "Верес" претендував на пенальті. Сергійчук увірвався до штрафного майданчика і впав, але арбітр матчу криміналу у діях гравців «Ворскли» не побачив. А за чотири хвилини «Ворскла» забила вдруге. Кані навісив із лівого флангу, а Пешич головою відправив м'яч у сітку.

На 70-й хвилині «Верес» залишився у меншості. Дахновський грубо зіграв проти голкіпера «Ворскли» та побачив перед собою червону картку. "Ворскла" скористалася чисельною перевагою на 83-й хвилині. Після подачі з кутового Яворський головою забив м'яч у верхній кут. "Верес" відіграв один м'яч у компенсований час. Сергійчук влучним ударом з одинадцятиметрової позначки встановив остаточний рахунок на табло.

У гості до «Маріуполя» приїхав чинний володар Кубку України київське «Динамо». Склади команд:

Маріуполь:  Турбаєвський, Холод, Петерман, Удод, Драмбаєв, Чех, Мішнєв, Кащук, Очеретько, Топалов, В'юнник.

Запасні: Кудрик, Стасюк, Мампассі, Мікіцей, Меліченко, Клименко, Шостак, Спіровський, Микитішин, Світюха.

Динамо: Бойко, Тимчик, Забарний, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Антюх, Леднєв, Вербич, Шкурін.

Запасні: Бущан, Сирота, Кендзера, Миколенко, Шепелєв, Гармаш, Циганков, Вітіньо, Рамірес.

Початок поєдинку пройшов у відносно рівній боротьбі і без небезпечних моментів. Тільки на 14-й хвилині «Динамо» завдало першого удару – Шкурін пробив вище. Через дві хвилини Турбаєвський на кутовий перевів удар Лєднєва метрів з одинадцяти. Але вже після подачі з кута поля Вербич відправив головою м'яч лівий верхній кут.

«Динамо» продовжувало атакувати та погрожувати воротам «Маріуполя» На 22-й хвилині Турбаєвський кулаками відбив м'яч після потужного удару Шапаренка зі штрафного. Воротар «Маріуполя» парирував ще один дальній удар Шапаренка на 30-й хвилині. Черговий кутовий біля воріт команди господарів завершився голом. На 34-й хвилині Шабанов з лінії воротарського майданчика в падінні проштовхнув м'яч у лівий нижній кут.

На 52-й хвилині «Маріуполь» завдав першого удару по воротах «Динамо». Після подачі штрафного з правого флангу Петерман у верховій боротьбі випередив Бойка, який вийшов на перехоплення, але пробив над поперечиною. Маріуполь став грати агресивніше і все більше часу проводив на половині поля Динамо, проте Бойко залишався без роботи. «Динамо» теж не дуже прагнуло штурмувати володіння Турбаєвського, граючи за рахунком. На 85-й хвилині Маріуполь скоротив відставання. Очеретько отримав м'яч перед штрафним "Динамо" і точно пробив під ліву штангу. Моментів для ще одного голу, потрібного для переведення поєдинку в овертайм, Маріуполь не створив. "Динамо" вийшло до чвертьфіналу, а вже в суботу повернеться на узбережжя Азовського моря і зіграє з "Маріуполем" матч Прем'єр-ліги.

В Одесі "Чорноморець" приймав "Шахтар". На поле команди вийшли у наступних складах:

Чорноморець:  Варакута, Дубко, Біловар, Кузик, Скорко, Вачіберадзе, Брагару, Тлумак, Смирний, Цитаїшвілі, Ванат.

Запасні: Паламарчук, Долгов, Михайленко, Кравченко, Ісаєнко, Авагімян, Бугай, Мащенко, Сухоручко.

Шахтар: П'ятов, Конопля, Кривцов, Вітао, Корнієнко, Маркос Антоніо, Судаков, Бондаренко, Тете, Соломон, Фернандо.

Запасні: Трубін, Бондар, Додо, Ісмаїлі, Майкон, Марлос, Дентіньо, Мудрік, Сікан.

Старт поєдинку пройшов без гострих моментів біля воріт суперників. "Шахтар" більше володів м'ячем, у зокрема і на половині поля "Чорноморця", але до небезпечних ударів справа не доходила. Про хід першого тайму промовисто говорила статистика. На двох команди завдали одного удару в ворота, та й з тим спокійно впорався Варакута.

Після перерви «Шахтар» почав діяти активніше. «Гірники» стали більше пресингувати суперників уже на підступах до штрафного майданчика «Чорноморця». На 53-й хвилині Соломон після знижки Судакова обвідним ударом трохи промахнувся повз верхній кут. Потім Судаков, замикаючи в падінні подачу Ісмаїлі з лівого флангу, пробив поряд зі штангою.

На 64-й хвилині "Шахтар" відкрив рахунок. Тете підібрав м'яч біля правої лінії штрафного майданчика і прострілив у воротарську. Захисник перервав передачу, але першим на м'ячі опинився Фернандо і з одинадцяти метрів розстріляв ворота «Чорноморця». На 72-й хвилині «Шахтар» розіграв гольову комбінацію, що завершилася прострілом Ісмаїлі та ударом Маркоса Антоніо вже по порожніх воротах. За 9 хвилин у ворота «Чорноморця» влетів третій м'яч. Дентіньо грудьми прийняв передачу Мудрика, підробив собі ногою і пробив під поперечину.

• «Верес» – «Ворскла» 1:3 (Сергійчук, 90+2 (з пін.) – Кані, 21, Пєшич, 67, Яворський, 83);
  • "Маріуполь" - "Динамо" 1:2 (Очеретько, 85 - Вербич, 16, Шабанов, 34);
  • "Чорноморець" - "Шахтар" 0:3 (Фернандо, 64, Маркос Антоніо, 72, Дентіньо, 81).

Ще 3 матчі 1/8 фіналу Кубку України відбудуться 28 жовтня. Зустріч «ЛНЗ» – СК «Дніпро-1» перенесено через спалах коронавірусу серед гравців «ЛНЗ». Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубку України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут