«Динамо» розгромило румунську «Унірю»

Кияни здобули першу перемогу у 2023 році

«Динамо» (Київ) (Фото: fcdynamo.com)

Українські футбольні клуби продовжують тренувальні збори. Підготовку до матчів чемпіонату України проводить і київське «Динамо». У черговому контрольному поєдинку кияни зустрілись з клубом «Уніря» з румунського міста Деж.

У п’ятницю, 3 лютого, «Динамо» провело контрольний поєдинок на тренувальних зборах. Суперником киян став клуб «Уніря» з Другої ліги чемпіонату Румунії.

Динамо (перший тайм): Нещерет, Вівчаренко, Боль, Д'ячук, Тимчик, Сидорчук, Яцик, Царенко, Беніто, Кабаєв, Ванат.

Динамо (другий тайм): Моргун, Дубінчак, Сирота, Попов, Караваєв, Лонвейк, Андрієвський, Шепелєв, Діалло, Супряга, Волошин.

Перебіг поєдинку

Зважаючи на рівень суперника, у «Динамо» не мало виникнути труднощів. І вже на 2-й хвилині матчу кияни відкрили рахунок. Першим забитим м’ячем на тренувальних зборах відзначився Беніто. А на 13-й хвилині той же Беніто став автором дубля. Зігравши на добиванні. «Динамо» володіло повною перевагою. На 25-й хвилині Тимчик зробив рахунок 3:0.  Остаточно вбив інтригу Ванат, забивши четвертий м’яч на 32-й хвилині. На цьому гольова злива у виконанні киян не завершилась. На 83-й хвилині Супряга  встановив остаточний рахунок. «Унірі» вдалось розмочити рахунок. На 89-й хвилині забитим м’ячем відзначився Поп. «Динамо» здобуло впевнену перемогу, але над значно слабшим за класом суперником.

• Динамо Київ (Україна) — Уніря Деж (Румунія) 5:1 (Беніто, 2, 13, Тимчик, 25, Ванат, 32, Супряга, 83 – Поп, 89).

Раніше Інформатор розповідав  про перехід Іллі Забарного в англійський «Борнмут». Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.