«Динамо» поступилося «Ювентусу» в стартовому матчі групового етапу Ліги чемпіонів

У складі «Ювентусу» двічі відзначився Мората.

Матч проходив в Києві на полі НСК «Олімпійський» за підтримки двадцяти тисяч уболівальників, повідомляє Інформатор .

У вівторок, 20 жовтня, київське «Динамо» в стартовому поєдинку групового етапу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21 брало туринський «Ювентус». Команди досить обережно розпочали матч і перший небезпечний момент виник на 12-й хвилині. К'єза обіграв Кіндзьору і пробив в дальній кут, але Бущан удар відбив. При подачі з кутового голкіпер «Динамо» промахнувся повз м'яч, проте К'єлліні близької відстані не влучив у вільний кут воріт.

Супряга пробив вище після передачі Кендзьори з правого флангу. «Ювентусу» довелося провести заміну на 19-й хвилині. Демірал вийшов замість отримав пошкодження К'єлліні. На 34-й хвилині Бущан потягнув м'яч з ближнього кута після хитрого удару п'ятою Кулусевскі і рикошету від ноги захисника. Де Піна ударом зі своєї половини поля спробував перекинути Щесни, але воротар «Ювентусу» встиг повернутися в ворота і м'яч забрав. На першій компенсованій хвилині «Динамо» заробило штрафний за фол проти Шапаренка на підступах до штрафного «Ювентусу». Циганков пробив в ближній кут, але Щесни легко впорався з ударом і м'яч зловив.

На першій хвилині другої половини матчу футболісти «Ювентусу» відкрили рахунок. Удар Кулусевскі Бущан відбив. Першим на добиванні виявився Мората, який і відправив м'яча у сітку. Сидорчук пробив з-за меж штрафного, але прямо в руки Щесни. «Ювентус» контролював хід поєдинку, а «Динамо» мало що вдавалося в атаці.

На 85-й хвилині гості провели другий м'яч. Подача Куадрадо з правого флангу в центр штрафного завершилася точним ударом головою Мората, за яким не догледів Забарний. На останніх хвилинах матчу «Динамо» провело кілька атак, але забити гол престижу киянам не вдалося.

У ще одному поєдинку дня, що розпочався одночасно з київським матчем, «Зеніт» на своєму полі на останніх хвилинах програв «Брюгге»

• Динамо Київ - Ювентус 0: 2 (Мората, 46, 85);
  • Зеніт - Брюгге 1: 2 (Хорват, 74 (автогол) - Денніс, 63, де Кателаре, 90 + 3)

«Динамо» і «Ювентус» на поле вийшли в таких складах:

Динамо: Бущан - Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв - Сидорчук - Циганков, Шапаренко, Буяльський, Де Піна - Супряга.

Запасні: Нещерет, Бойко, Попов, Вербич, Шепелев, Цітаішвілі, Ледньов, Андрієвський, Гармаш, Родрігес, Сирота, Дуелунд.

Ювентус: Щесни - Данило, Бонуччі, К'єлліні - К'єза, Бентанкур, Ремсі, Рабіо, Куадрадо - Кулусевскі, Мората.

Запасні: Буффон, Пінсольо, Артур, Диба, Демірал, Федеріко Бернардескі, Фработта, Портанова.

20 жовтня відбудуться ще шість матчів Ліги чемпіонів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли результати матчів шостого туру УПЛ,а також про поєдинки баскетбольної Суперліги .