«Динамо» обіграло «Зорю», «Ворскла» з великим рахунком перемогла ФК «Львів»

Чемпіон України поки йде без втрат.

«Зоря» в матчі з двома нереалізованими пенальті поступилася «Динамо». Забивши три м'ячі в першому таймі, «Ворскла» ще до перерви вирішила питання про переможця.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 8 серпня, відбулися два поєдинки третього туру УПЛ. Київське «Динамо» вирушило в гості до «Зорі». Команди вийшли в таких складах:

«Зоря»: Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Хомченовський, Кочергін, Назарин, Крістіан, Громов, Шахаб, Аллахьяр.

Запасні: Мацапура, Руфат, Снурніцин, Жуніньо, Цвек, Кабан, Луньов, Фрімпонг, Гладкий.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Родрігес, Гармаш.

Запасні: Бойко, Шепелев, де Пена, Леднєв, Андрієвський, Караваєв, Сідклей, Тимчик, Кулач.

Команди розпочали зустріч досить обережно. «Зоря» і «Динамо» по черзі контролювали м'яч і не поспішали кидати в атаку великі сили. На 11-й хвилині Гармаш отримав пас від Сидорчука і пробив, але не влучив у дальній кут.

Гості вийшли вперед на 18-й хвилині. Після подачі Шапаренко кутового з лівого флангу, Сирота, без протидії з боку захисників «Зорі», з лінії воротарського головою вколотив м'яч у сітку.

На 32-й хвилині Кочергін віддавав передачу на дальню штангу, але Крістіан не встиг до м'яча, та й Миколенко супроводжував гравця «Зорі» і тримав ситуацію під контролем. Через 5 хвилин Буяльський побачив, що Шевченко вийшов з воріт і спробував з центру поля закинути м'яч за комірець голкіперу «Зорі», але промахнувся.

На 49-й хвилині Крістіан увірвався у штрафну «Динамо», але гравця «Зорі» наздогнав Шапаренко і відібрав м'яч. На 67-й хвилині Кабан пройшов по правому флангу і віддав в центр, а Кочергін з лінії штрафного в дотик пробив поруч з лівою штангою воріт «Динамо».

Через дві хвилини «Динамо» практично повторило атаку «Зорі», тільки удар Миколенка парирував Шевченко. Однак в цій атаці м'яч потрапив Імерекову в руку, і арбітр призначив пенальті. Де Пена з одинадцятиметрової позначки пробив лівіше центру, а Шевченко відбив удар і потім накрив м'яч.

На 75-й хвилині Сидорчук в своїй штрафній в підкаті збив Кочергіна. Арбітр призначив одинадцятиметровий вже в ворота київського клубу. Фаворов бив в лівий нижній кут, але влучив у штангу.

Через п'ять хвилин гості збільшили перевагу в рахунку. Буяльський, отримавши передачу від Миколенко в півколі штрафного, точно пробив в лівий нижній кут.

На першій компенсованій хвилині «Динамо» провело контратаку. Шевченко ногою відбив удар де Пени, а домагатися Кулач відправив м'яч повз ворота.

І все ж останнє слово в матчі залишилося за «Зорею». Кочергін віддав розрізний пас в штрафну, а Фрімпонг в дотик відправив м'яч у ворота між ніг вийшов на перехоплення Бущана.

У Полтаві «Ворскла» приймала ФК «Львів». Команди грали в таких складах:

«Ворскла»: Різник, Пердута, Якубу, Скляр, Тілль, Степанюк, Тамм, Чеснаков, Пуцлін, Челядин, Кані.

Запасні: Ткаченко, Пешич, Яворський, Кравчук, Бондаренко, Кушніренко, Вакула.

«Львів»: Костик, Романчук, Махмутович, Якимець, Нич, Брикнер, Бусько, Ернест, Чірьяк, Альваро, Шина.

Запасні: Ільющенков, Крушинський, Семенів, Політило, Довгий, Хамелюк, Грисьо, Зозуля, Ренан.

«Ворскла» відкрила рахунок вже на другій хвилині. Пердута з правого флангу подав у штрафну, а Кані сходу пробив у ліву дев'ятку воріт «Львова». На 11-й хвилині господарі забили вдруге. Степанюк віддав на хід, Романчук в спробі вибити м'яч лише загострив ситуацію, і Тілль спокійно розібрався з Костиком.

На 23-й хвилині після подачі зі штрафного Скляр, вискочивши з-за спин захисників, в падінні пробив головою поруч зі штангою. А на 38-й хвилині «Ворскла» довела рахунок до великого. Скляр, відібравши м'яч у центрі поля, почав контратаку. Степанюк отримав передачу з правого флангу, прокинув м'яч повз захисника і точно пробив в ближній кут.

На 50-й хвилині Якимець протягнув м'яч практично від центру поля до лінії штрафної «Ворскли» і потужним ударом ледь не зламав поперечину.

А «Ворскла» забила четвертий м'яч. Тілль зі штрафного не став бити по воротах, а м'яко закинув. Степанюк при потуранні гравців оборони «Львова» в дотик розстріляв сітку за спиною Костика.

ФК «Львів» зміг забити гол престижу. На 86-й хвилині Ренан перехопив винос захисника «Ворскли» і віддав пас в півколо штрафний, а Довгий відправив м'яч у правий нижній кут.

• «Зоря» - «Динамо» 1: 2 (Фрімпонг, 90 + 4 - Сирота, 18, Буяльський, 80);
  • «Ворскла» - «Львів» 4: 1 (Кані, 2, Тілль, 11, Степанюк, 38, 69 - Довгий, 86).

9 серпня матч третього туру УПЛ проведуть «Десна» і «Інгулець». А 11 серпня «Динамо» і «Минай» зіграють пропущений матч першого туру. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів третього туру УПЛ, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 8 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут.