«Динамо» обіграло «Ворсклу», «Шахтар» на останніх хвилинах вирвав перемогу у СК «Дніпро-1»

Завдяки голу Тете на 88-й хвилині «Шахтар» не дозволив «Динамо» піти у відрив в турнірній таблиці.

Про перебіг подій в матчах одинадцятого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У суботу, 28 листопада, відбулися три поєдинки одинадцятого туру УПЛ. У першому матчі ігрового дня зустрілися «Олександрія» і львівський “Рух” , який йде на останньому місці турнірної таблиці Прем'єр-ліги. Перший тайм виявився небагатий небезпечними моментами. Найреальніший шанс відкрити рахунок упустив на останній хвилині першого тайму Лучкевич. Захисник завадив гравцю «Олександрії» на дальній штанзі замкнути навіс з правого флангу і відправити м'яча у порожні ворота.

На 58-й хвилині Бондаренко отримав попередження, а через хвилину знову сфолив, отримав другу жовту картку і залишив «Олександрію» в меншості. На 76-й хвилині господарі упустили ще один момент. Знову пройшов навіс справа на дальню штангу, і тепер вже Сітало не зміг підлаштуватися під м'яч і замкнути передачу. Більше став атакувати «Рух», і на 84-й хвилині воротар «Олександрії» Паньків відбив удар Кухаревича в нижній кут. Матч завершився нульовою нічиєю, яка влаштувала обидві команди.

У центральному матчі одинадцятого туру на НСК «Олімпійський» в Києві лідер чемпіонату «Динамо» приймав полтавську «Ворсклу», що йде третьою. Вже на третій хвилині матчу Пердута отримав жовту картку за фол проти Де Піни. Гра йшла практично без небезпечних моментів, поки на 14-й хвилині «Динамо» не провів гольову атаку. Вербич справа віддав на Циганкова, і гравець «Динамо» з лінії воротарського забивав вже у порожні ворота.

А через три хвилини рахунок міг стати 2: 0. Шапаренко скинув на Де Піну, який з лінії штрафного точно пробив в ближній кут воріт «Ворскли». Однак система VAR зафіксувала офсайд у гравця «Динамо», і взяття воріт не відбулося. На 36-й хвилині другий гол «Динамо» все ж відбувся. Вербич відгукнувся на простріл Де Піни з лівого флангу, і в боротьбі із захисником проштовхнув м'яч повз воротаря.

На початку другого тайму «Ворскла» провела пару атак, але ледь не пропустила сама. На 54-й хвилині Ткаченко неймовірним чином зумів зреагувати на удар Шапаренка, і ногою відбити м'яч. На 65-й хвилині вже голкіпер «Динамо» врятував свою команду. Бущан відбив удар Степанюка в ближній кут після передачі Пешича з лівого флангу. Циганков заробив небезпечний штрафний, Ледньов пробив, і Скляр підстрахував воротаря «Ворскли», головою вибивши м'яч.

На 79-й хвилині Ткаченко відбив удар Циганкова, захисник «Ворскли» намагався вибити м'яч за межі поля, але підрізав його у свої ворота. На щастя для команди гостей Ткаченко встиг в стрибку вибити м'яч. На 82-й хвилині Забарний пішов у грубий підкат, і арбітр, після перегляду повтору, видалив гравця «Динамо» з поля. На 90-й хвилині Кані стрибнув в ноги супернику, і отримавши червону картку, зрівняв склади команд. «Динамо» здобуло перемогу і продовжило лідирувати в чемпіонаті.

У третьому матчі суботи в Дніпрі СК «Дніпро-1» грав з «Шахтарем». На 9-й хвилині матчу воротар «Дніпра-1» Юрчук відбив дальній удар Майкона. Далі було багато боротьби в центрі поля. На 26-й хвилині «Шахтар» заробив перспективний штрафний, але м'яч після удару Майкона пролетів над правою дев'яткою.

Після перерви характер гри не змінився. Команди багато боролися в центрі поля, а спроби створити загрозу біля воріт суперника переривалися гравцями оборони. На 60-й хвилині «Шахтар» знову заробив штрафний практично на тій же позиції, що і в першому таймі. Юрчук парирував удар Майкона, хоч і ймовірно м'яч не потрапляв в створ воріт. На 82-й хвилині Матвієнко зробив закид у штрафну «Дніпра-1», а Фернандо в поспіху пробив над поперечиною. На 88-й хвилині Сіпріано подав у штрафну «Дніпра-1», Кравченко махнув ногою повз м'яча, і Тете ударом зльоту не залишив шансів Юрчуку.

Матчі, зіграні 28 листопада:

• «Олександрія» - «Рух» 0: 0;
  • «Динамо» - «Ворскла» 2: 0 (Циганков, 14, Вербич, 36);
  • СК «Дніпро-1» - «Шахтар» 0: 1 (Тете, 88).

Ще три матчі одинадцятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 29 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинку 11-го туру УПЛ «Львів» -«Маріуполь»,про велику виїзну перемогу «Зорі» в Лізі Європи, а також про матчі Української хокейної ліги .