«Динамо» і «Зоря» вийшли до фіналу Кубку України

Фінальний поєдинок відбудеться 13 травня.

«Динамо» впевнено розібралося з представником Першої ліги. «Олександрія» зрівняла рахунок в компенсований час, але поступилася в серії післяматчевих пенальті.

Про події в матчах 1/4 фіналу Кубку України і результатах зустрічей повідомляє інформатор .

У середу, 21 квітня, відбулися матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубку України 2020/21. У першому поєдинку, в Тернополі, на стадіоні імені Романа Шухевича, команда з Першої ліги «Агробізнес» приймала лідера і без п'яти хвилин чемпіона УПЛ київське «Динамо». «Агробізнес» в поточному розіграші Кубку вже створив одну сенсацію, обігравши у чвертьфіналі «Шахтар».

«Динамо» зі старту поєдинку взяло м'яч під свій контроль і на 6-й хвилині створило перший небезпечний момент. Родрігес навісив з лівого флангу, а Бєсєдін в падінні пробив поруч зі штангою. Через кілька хвилин по воротах бив вже сам Родрігес, але захисник «Агробізнесу» Юхимович прийняв удар на себе.

Наступна хвиля атак киян припала на кінцівку першого тайму. Спершу Циганков проскочив повз м'яч, так і не замкнувши передачу на праву штангу. Потім, на 41-й хвилині, Шапаренко з центру штрафного бив у правий кут воріт «Агробізнесу», але потрапив в партнера по команді. Активність гостей принесла свої плоди, і на 45-й хвилині «Динамо» відкрило рахунок. Родрігес викотив під удар, а Ледньов з-за меж штрафного відправив м'яч у правий кут воріт «Агробізнесу».

На 58-й хвилині Юхимович знову встав на захист своїх воріт, грудьми заблокувавши удар Шапаренко. У наступній атаці «Динамо» голкіпер «Агробізнесу» Артим відбив удар Циганкова, а зіграв на добиванні Родрігес пробив над поперечиною.

На 63-й хвилині Курило пішов у стик з Сиротою, і арбітр призначив пенальті у ворота «Олександрії». Однак після перегляду відео-повтори арбітр змінив своє рішення і пенальті відмінив. Але вже на 67-й хвилині рахунок став 0: 2. Бесєдін пробив з дальньої дистанції, а Артим момент удару проспав і пропустив в ближній кут.

На 81-й хвилині «Динамо» провело результативну контратаку. Караваєв прострілив у штрафну, а Буяльський в дотик відправив м'яч у правий нижній кут. Кияни здобули впевнену перемогу і зробили ще один крок до «золотого» дублю.

У другому півфінальному поєдинку зустрілися «Олександрія» та «Зоря». На другій хвилині «Зоря» створила перший небезпечний момент. Після подачі кутового і рикошету від ноги захисника м'яч злетів у повітря і, опустившись на перекладину, відскочив в поле. Через три хвилини Юрченко з відскоком від газону пробив поруч зі штангою воріт «Олександрії».

«Зоря» володіла територіальною та ігровою ініціативою. «Олександрія» рідко переходила на чужу половину поля, а воротар «Зорі» Василь в перші 15 хвилин матчу практично не вступав в гру. А на 20-й хвилині гості відкрили рахунок. Кочергін зважився на дальній удар і відправив м'яч точно в ближній кут воріт «Олександрії».

«Олександрія» на час перехопила ініціативу і провела кілька атак. Однак оборона команди гостей впоралася з поставленими суперником завданнями і серйозних моментів для взяття воріт у «Олександрії» не виникало. «Зоря» повернула собі м'яч, гра заспокоїлася, і команди без моментів дограли перший тайм.

«Зоря» подарувала м'яч супернику, «Олександрія» провела контратаку, і тільки кидок Фаворова під удар розрядив ситуацію. Гості продовжували контролювати хід зустрічі. Рахунок «Зорю» влаштовував, і загострювати гру команда особливо не прагнула.

Поєдинок наближався до фіналу, і здавалося перемозі «Зорі» ніщо не загрожує. Однак на 88-й хвилині Іванисеня в своїй штрафній збив Устименко, і арбітр призначив пенальті. Бондаренко чітко реалізував одинадцятиметровий, зрівнявши рахунок на другій компенсованій хвилині.

Команди продовжили протистояння в овертаймі. Перший додатковий тайм проходив без моментів аж до останньої хвилини. Після подачі кутового м'яч опинився у воротах «Олександрії», але за мить до голу пролунав свисток. Арбітр зафіксував порушення правил і взяття воріт не зарахував.

На початку другого екстратайму «Олександрія» втратила чудовий момент. Вантух виявився перед порожніми воротами, але послизнувся, а коли все ж завдав удар, то потрапив в ногу захисника. Поспішав на добивання шастати просто не влучив по м'ячу і в розпачі впав на газон.

Більше моментів команди не створили. Примітно, що під серію пенальті тренер «Зорі» Віктор Скрипник провів заміну воротаря, випустивши на поле Шевченка. Команди забили по два пенальті, а потім Іванисеня пробив мимо. Дубра пробив над поперечиною, і рахунок знову зрівнявся. Все вирішувалося, коли у «Олександрії» залишився один удар. Стецьків пробив в правий кут, а Шевченко парирував удар. Джокер Скрипника спрацював, і «Зоря» вийшла в фінал Кубка України.

Результати матчів 1/2 фіналу Кубка України:

• «Агробізнес» - «Динамо» 0: 3 (Ледньов, 45, Бесєдін, 67, Буяльський, 81);
  • «Олександрія» - «Зоря» 1: 1 (3: 4 по пенальті) (Бондаренко, 90 + 2 (з пен.) - Кочергін, 20).

Фінал Кубку України відбудеться 13 травня в Тернополі. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 22-го туру УПЛ а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемогу «Донбасу» в третьому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.