«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Коротко про основні показники компанії в цьому році
Компанія Sony відзвітувала про успіхи ігрового підрозділу в першому кварталі 2021-го року.
Повний звіт компанія опублікувала у вільному доступі, — передає Інформатор.
Цього року Sony досягла рекордних показників за багатьма напрямами. Однак, деякі категорії працювали в збиток, заради розвитку інших. Розглянемо кожен пункт періоду січень-березень (включно) окремо:
PlayStation 5 досягла показника в 7,8 млн консолей на 31 березня. Для порівняння: PS4 за два перші квартали продажів розійшлася на 7,6 млн одиниць.
PlayStation 4 за цей квартал набрала ще мільйон одиниць поставлених консолей. Сумарно продали вже 116,1 млн пристроїв.
За минулий фіскальний рік для консолей поточного й минулого покоління сумарно продали 338,9 млн копій ігор. 65 % з них купувалися в цифровому форматі. Також 17 % з усієї суми — це ігри від самої компанії.
PS4 стала консоллю з найбільшою кількістю проданих ігор за всю історію — на неї купили як мінімум 1,57 млрд копій ігор. До цього рекорд належав PS2, на яку продали 1,53 млрд ігор.
Сервіс PS Plus тепер має 47,6 млн підписників. Рік тому цей показник був на рівні 41,5 млн.
Кількість користувачів PlayStation Network впало зі 114 млн до 109 млн, у порівнянні з минулим роком. У 2020 різкий стрибок онлайну спровокував старт пандемії.
PS Store досяг кращого показника середньорічних витрат на одного користувача. За минулий фіскальний рік кожен у середньому витрачав по 120,2 долара.
Фактично, минулий фіскальний рік для Sony Games став найкращим за час існування — виторг за 12 місяців склав 25 млрд доларів, а операційний прибуток — 3,2 млрд.
За даними Sony, усе могло бути і краще, але компанія вирішила піти на жертви, і продавати PlayStation 5 в більшості нижче вартості виробництва.
У цьому фіскальному році Sony очікує зростання продажів на 9 % і зниження прибутку через витрати на розробку і зменшення активності після «пандемічного» стрибка.
Компанія збирається збільшувати вкладення на розробку власних ексклюзивів і партнерство з іншими компаніями.
Аналітики компанії прогнозують, що виторг з ігор у поточному фіскальному році збільшиться, у порівнянні з попереднім.
Нагадаємо, що сьогодні ми також розглядали звіт за перший квартал 2021-го року компанії Microsoft.