Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Профільний департамент очолить Марина Соловйова, яка раніше займалася збереженням Пейзажної алеї та Гостинного двору
Новим директором Департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації стане Марина Соловйова. Раніше вона займалася збереженням Пейзажної алеї та Гостинного двору.
Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко. Нове керівництво обіцяє зайнятися розробкою правового механізму, який практично захищатиме історичну забудову, яка не набула статусу пам'яток.
"Людина, яка завжди дбала про збереження старого Києва і багато для цього зробила", - охарактеризував столичний мер Соловйову.
Заступником Соловйової стане активіст Дмитро Перов, чию кандидатуру запропонувала столична громадськість. Сам він заявив, що департамент займеться створенням Стратегії збереження культурної спадщини та опрацює програму захисту мозаїк-об'єктів монументального мистецтва.
"Пані Марина розділяє мої погляди, щодо того, що історичні будівлі є цінними і потребують захисту. У планах - структурувати критерії щодо захисту будівель старше 100 років та надати їм додатковий захист! Марині довіряю, сподіваюсь на ефективну співпрацю", — написав Перов у Facebook.
Дмитро Перов - громадський активіст, засновник громадського пам'яткоохоронного простору "ЦЕГЛА". Крім того, він має освіту юриста та фахівця з міського планування. Він уже сім років займається прикладною пам’яткоохоронною діяльністю: організовує толоки, пише про проблеми знищення цінної історичної забудови в столиці та захищає пам’ятки в судах. Також активіст неодноразово зазнавав переслідувань з боку забудовників.
Як писав Інформатор, Дмитро Перов нещодавно мав проблеми із будівельною компанією "Ковальська" — та подала на нього до суду. Позов стосувався будівництва на вулиці Жилянській. Забудовник звинуватив активіста у наклепі.
Окрім цього, нещодавно на офіційному порталі Київської міської ради з'явилася петиція, у якій Перова пропонували призначити на посаду директора Департаменту охорони культурної спадщини. У тексті йшлося про те, що цю посаду повинна займати та людина, яка дійсно на практиці знає, як це робити. Петиція набрала необхідні для розгляду голоси.
Слід зазначити, що про Перова в своєму інтерв'ю казав також мер столиці. За словами Віталія Кличка, він не чув про активіста раніше. Проте зазначив, що він не проти зустрітися з ним та поспілкуватися. Водночас міський голова додав, що не кожен активіст погоджується на посади, а також не кожен може бути управлінцем. Активіст потім відреагував на це інтерв'ю мера Києва. Дмитро Перов запропонував меру зустрітися на вулиці Івана Франка, 26, де "перекладають бруківку та роблять тротуари".
Нагадаємо, що 8 червня Віталій Кличко звільнив попереднього голову Департаменту охорони культурної спадщини Олександра Никоряка. Перед цим журналісти помітили, як він виходив з одного зі столичних ресторанів під час комендантської години.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.