Головна
Бізнес
Фінанси
07:41, 17 Червня
Информатор UA

Интро

Під час воєнного стану в Україні скасувалиусі вихідні. Саме тому 27 та 28 червня банки працюватимуть у звичайному режимі. Про це повідомляєз посиланням наНаціональний банк України. "Отже, 27 та 28 червня (День Конституції України) будуть робочими днями банківської системи. Субота, 2 липня вихідний день", - йдеться у повідомленні. Системи електронних платежів та депозитарного обліку, а також система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ 27 та 28 червня працюватимуть у звичайному режимі. Міжбанківські перекази через систему електронних платежів здійснюватимуть так: у період з 25 до 27 червня датою банківського дня 27 червня; 28 червня датою банківського дня 28 червня; у період з 2 до 4 липня датою банківського дня 4 липня. "Попри війну, СЕП працює у звичайному режимі та без перебоїв. Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних", додали в НБУ. Нагадаємо, в Україні крім банкоматів готівку з картки можна зняти на касах у магазинах, АЗС та аптеках.Крім того, Нацбанкзняв обмеження на встановлення курсу валют. Такожписав, як змінилася економіка України за 3 місяці повномасштабної війни Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

День Конституції 2022: як в Україні працюватимуть банки

Читать на русском
День Конституції 2022: як в Україні працюватимуть банки

День Конституції відзначатимуть 28 червня

Під час воєнного стану в Україні скасували усі вихідні. Саме тому 27 та 28 червня банки працюватимуть у звичайному режимі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національний банк України

"Отже, 27 та 28 червня (День Конституції України) будуть робочими днями банківської системи. Субота, 2 липня – вихідний день", - йдеться у повідомленні.

Системи електронних платежів та депозитарного обліку, а також система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ 27 та 28 червня працюватимуть у звичайному режимі. Міжбанківські перекази через систему електронних платежів здійснюватимуть так:

  • у період з 25 до 27 червня – датою банківського дня 27 червня;
  • 28 червня – датою банківського дня 28 червня;
  • у період з 2 до 4 липня – датою банківського дня 4 липня.

"Попри війну, СЕП працює у звичайному режимі та без перебоїв. Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних", – додали в НБУ.

Нагадаємо, в Україні крім банкоматів готівку з картки можна зняти на касах у магазинах, АЗС та аптеках. Крім того, Нацбанк зняв обмеження на встановлення курсу валют

Також Інформатор писав, як змінилася економіка України за 3 місяці повномасштабної війни

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.