Скільки та де можна зняти готівку без банкомату

Читать на русском

Під час розрахунків готівкою завжди перевіряйте справжність банкнот

Читать на русском
Скільки та де можна зняти готівку без банкомату

Під час розрахунків готівкою завжди перевіряйте справжність банкнот

В Україні крім банкоматів готівку з картки можна зняти на касах у магазинах, АЗС та аптеках. Максимальна сума - 6 тисяч гривень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на роз'яснення Національного банку України.

Зняття готівкової гривні з рахунків

Під час воєнного стану з рахунку в національній або іноземній валюті можна зняти готівкову гривню у розмірі до 100 тисяч гривень на день. Банкомати видають гроші, інкасатори по можливості підкріплюють їх готівкою.

Окремі правила діють для громадян, які перебувають під загрозою окупації державою-агресором

Національний банк дозволив клієнтам на територіях, які перебувають під загрозою окупації державою-агресором, знімати готівкову національну та іноземну валюту з рахунків без обмежень за сумою. Рішення про видачу таких коштів ухвалює керівник банку та може делегувати його керівникові філії/відділення банку.

Альтернативні методи зняття готівкової гривні

Крім зняття готівки з банкоматів, у разі гострої потреби в готівці ви можете отримати її в магазині, аптеці чи АЗС. Необхідно оплатити будь-яку покупку платіжною карткою і під час розрахунку попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки. Отримати можна від 500 гривень, але не більше 6 000 гривень (уточнюйте можливу суму видачі на касі торговця).

Нижче перелік таких закладів (він не остаточний і може змінюватися).

Скільки та де можна зняти готівку без банкомату 1

Нагадаємо, в Україні переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, «ПриватБанк» попереджає українців про чергову шахрайську схему під приводом виплат.

Також Інформатор писав, як можна ввезти валюту та цінності з-за кордону в Україну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.