Головна
Україна
Події
11:34, 14 Червня
Информатор UA

Интро

В Українікрім банкоматів готівку з картки можна зняти на касах у магазинах, АЗС та аптеках. Максимальна сума - 6 тисяч гривень. Про це повідомляє Інформаторз посиланням на роз'яснення Національного банку України. Зняття готівкової гривні з рахунків Під час воєнного стану з рахунку в національній або іноземній валюті можна зняти готівкову гривню у розмірі до 100 тисяч гривень на день. Банкомати видають гроші, інкасатори по можливості підкріплюють їх готівкою. Окремі правила діють для громадян, які перебувають під загрозою окупації державою-агресором Національний банк дозволив клієнтам на територіях, які перебувають під загрозою окупації державою-агресором, знімати готівкову національну та іноземну валюту з рахунків без обмежень за сумою. Рішення про видачу таких коштів ухвалює керівник банку та може делегувати його керівникові філії/відділення банку. Альтернативні методи зняття готівкової гривні Крім зняття готівки з банкоматів, у разі гострої потреби в готівці ви можете отримати її в магазині, аптеці чи АЗС. Необхідно оплатити будь-яку покупку платіжною карткою і під час розрахунку попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки. Отримати можна від 500 гривень, але не більше 6 000 гривень (уточнюйте можливу суму видачі на касі торговця). Нижче перелік таких закладів (він не остаточний і може змінюватися). Нагадаємо, в Україні переселенцізможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, попереджає українців про чергову шахрайську схемупід приводом виплат. Такожписав, якможна ввезти валюту та цінності з-за кордонув Україну. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Скільки та де можна зняти готівку без банкомату

Читать на русском
Скільки та де можна зняти готівку без банкомату

Під час розрахунків готівкою завжди перевіряйте справжність банкнот

В Україні крім банкоматів готівку з картки можна зняти на касах у магазинах, АЗС та аптеках. Максимальна сума - 6 тисяч гривень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на роз'яснення Національного банку України.

Зняття готівкової гривні з рахунків

Під час воєнного стану з рахунку в національній або іноземній валюті можна зняти готівкову гривню у розмірі до 100 тисяч гривень на день. Банкомати видають гроші, інкасатори по можливості підкріплюють їх готівкою.

Окремі правила діють для громадян, які перебувають під загрозою окупації державою-агресором

Національний банк дозволив клієнтам на територіях, які перебувають під загрозою окупації державою-агресором, знімати готівкову національну та іноземну валюту з рахунків без обмежень за сумою. Рішення про видачу таких коштів ухвалює керівник банку та може делегувати його керівникові філії/відділення банку.

Альтернативні методи зняття готівкової гривні

Крім зняття готівки з банкоматів, у разі гострої потреби в готівці ви можете отримати її в магазині, аптеці чи АЗС. Необхідно оплатити будь-яку покупку платіжною карткою і під час розрахунку попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки. Отримати можна від 500 гривень, але не більше 6 000 гривень (уточнюйте можливу суму видачі на касі торговця).

Нижче перелік таких закладів (він не остаточний і може змінюватися).

Нагадаємо, в Україні переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, «ПриватБанк» попереджає українців про чергову шахрайську схему під приводом виплат.

Також Інформатор писав, як можна ввезти валюту та цінності з-за кордону в Україну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.