"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Слідчими ДБР проведено понад 10 обшуків в рамках його можливої допомоги росіянам
Співробітники Державного бюро розслідувань здійснюють обшуки у колишнього заступника голови Вищого господарського суду України Артура Ємельянова сьогодні, 25 вересня.
Джерело цієї інформації — співрозмовник "Української правди" в правоохоронних органах. За даними УП, проведено більше 10 обшуків в рамках розслідування можливої участі колишнього судді в сприянні державі-агресору.
Зазначено, що в даний момент цей колишній суддя працює адвокатом. Журналісти видання звернулись за офіційним коментарем до ДБР.
Суддя Артур Ємельянов переведений у 2011 році з Донецька до Києва. Відомим серед громадськості він став після звинувачення у приховуванні мільйонних статків у Європі за допомогою фіктивного розлучення.
У Ліхтенштейні зблокували 13 мільйонів франків на рахунках його дружини за звинуваченням у відмиванні коштів. Однак пізніше гроші розблокували, оскільки Україна не надала доказів їхнього злочинного походження.
Окрім того, у 2018 році австрійська прокуратура звинуватила Ємельянова та його колишню дружину у причетності до викрадення громадянина Німеччини. За версією обвинувачення Ємельянови намагалися викрасти Владислава Ізрайліта, який разом з бізнес-партнерами створив готельну мережу на території Німеччини та Австрії. Ємельянов нібито об'єднався з партнерами бізнесмена та організував викрадення, щоб змусити Ізрайліта підписати мирову угоду, передати права Ємельянову та іншому бізнес-партнеру та залишити посаду генерального директора однієї з компаній мережі.
Однак спроба викрадення провалилась, тому що Ізрайліт дізнався про стеження, організоване потенційними викрадачами та звернувся до поліції.
Згодом в Україні цього суттю неодноразово звинувачували у тиску на підлеглих.
Окрім того, у 2013-2014 роках він втручався у роботу судді Господарського суду Києва для вирішення певних судових справ, перешкоджав здійсненню судами правосуддя, погрожував та шантажував суддів.
В СБУ заявляли, що викрили суддю на фінансуванні терористів в ОРДЛО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.