“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Восени кількість випадків буде зростати
В Україні зростає захворюваність на коронавірус. За минулий тиждень зафіксували більше 9 тисяч нових випадків.
Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає Інформатор.
"Захворюваність у нас поступово зростає. За минулий тиждень ми зареєстрували трішки більше дев’яти тисяч випадків за позаминулий цифра становила 5,5 тисяч. Також бачимо, що зростає кількість зроблених тестів. Як ПЛР так і швидких тестів. Завантаженість ліжок з підтвердженим діагнозом COVID-19 становить близько 1%", - зазначив Кузін.
Восени, підкреслив Кузін, кількість випадків буде зростати. За усіма прогнозами, але є плюс в тому цей підйом ми будемо зустрічати з більшим охопленням щепленнями, а також зі штамом "Омікрон", який має легший перебіг хвороби, аніж інші варіації.
"Ми прогнозуємо, що це не буде значне і обтяжливе зростання захворюваності. З метою підготовки до збільшення захворюваності кількість ліжок, виділених під COVID-19, складає 40 тисяч і близько 39 тисячі ліжок забезпечені киснем. Зроблено і запас ПЛР (1,3 млн) і швидких тестів (близько 7 млн)", - сказав Кузін.
За його словами, російські війська зруйнували частину медичних закладів. 18 з них – заклади, призначені для лікування хворих на COVID-19.
"Єдиним надійним способом зменшити ризики ускладнень та смертності від хвороби залишається вакцинація. Принаймні 16 мільйонів отримали одну дозу вакцини, 15, 3 мільйона – дві дози. Поступово зростають темпи вакцинації і це дійсно великий плюс. За червень-липень ми робили до 250 тисяч щеплень. В серпні уже зроблено 335 тисяч. Та ми ще не виходимо на показник – 70%, як було заплановано на початку 2022 року", - заявив Кузін.
Зараз все більше громадян звертається для отримання бустерної дози. Та більше 700 тисяч українців ще не отримали другу дозу, близько 13,5 мільйонів ще потребують бустерної дози після вакцинації.
Нагадаємо, в Україні виявили новий різновид штаму «Омікрон». Крім того, МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу.
Також Інформатор писав, чи потрібно робити другу бустерну дозу щеплення від COVID-19, якщо людина не є в групі ризику.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.