“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Україні зросла кількість заяв про домашнє насильство від дітей
У 2021 році до поліції надійшло майже 300 тисяч заяв про домашнє насильство. При цьому близько 8 тисяч з них – від дітей.
Про це під час дискусії "Протидія та запобігання домашньому насильству щодо дітей" заявив керівник Управління ювенальної превенції Нацполіції Василь Богдан, - передає Інформатор.
"Цього року до органів Національної поліції надійшло майже 300 тисяч звернень щодо фактів скоєння таких правопорушень (домашнього насильства — ред.). З них майже 8 тисяч надійшло безпосередньо від дітей. За третій квартал цього року від дітей ми отримали стільки звернень, як за перший і другий разом узяті", - розповів Богдан.
За його словами, такі цифри далекі від реальної ситуації із домашнім насильством у країні.
"На жаль, не охопленими увагою залишаються діти, як одна з найуразливіших категорій постраждалих від домашнього насильства. І, на мій погляд, тут проблема і в недостатній кількості як достатньо кваліфікованих спеціалістів, так і спеціалізованих служб для підтримки дітей, які постраждали від насильства. Особливо це стосується сільської місцевості", – додав Богдан.
Нагадаємо, тепер в Україні повідомити про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі можна онлайн. У четвер, 9 грудня, у нашій країні запустили гарячу лінію 1547.
Також Інформатор писав, що в Україні у 2021 році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 53 % зросла кількість заяв про домашнє насильство.
Крім того, в Україні від початку року від сексуального насильства постраждали близько 900 дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.