«НАТО ніколи не обіцяло Україні членство по підсумках мирних переговорів по Росії»
"Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими."
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
У головній ролі — неймовірна танцівниця Тасір, чий професіоналізм та майстерність рухів створюють магнетичну атмосферу. Тасір відома співпрацею з Ріанною, Карді Бі, Крісом Брауном, Ашером та багатьма іншими світовими знаменитостями.
Катастрофи сталися в різних куточках земної кулі, але експерти вважають, що всі вони взаємопов'язані
Основна причина почастішання стихійних лих у світі, таких як циклони, повені та посухи — діяльність людини.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр Організації Об'єднаних Націй.
У дослідженні, проведеному університетом ООН, проаналізовані 10 різних стихійних лих, що сталися у 2020 і 2021 роках. Всі ці катастрофи відбулися в різних куточках земної кулі, і, здавалося б, між ними немає нічого спільного. Але експерти виявили, що всі вони взаємопов'язані.
У 2020 році в Арктиці спостерігалися незвично високі температури повітря і найнижчий крижаний покрив за всю історію спостережень. Це тепле повітря дестабілізувало полярний вихор, що обертає масу холодного повітря над Північним полюсом, перемістивши його на південь, до Північної Америки, що сприяло похолоданню в Техасі, під час якого замерзла електромережа і загинули 210 осіб.
Циклон «Амфан», що обрушився на прикордонний регіон Індії і Бангладеш. В результаті під час шторму загинули близько 100 осіб. Це стихійне лихо завдало шкоди в розмірі 13 млрд доларів і призвело до переміщення майже п'яти мільйонів осіб, що обернулося зростанням заражень COVID-19.
У новій доповіді визначені три основні причини, які вплинули на більшість стихій:
«Лиха, які ми спостерігаємо по всьому світу, набагато більш взаємопов'язані, ніж ми можемо собі уявити, і вони також пов'язані з індивідуальною поведінкою людини», – говорить один з авторів доповіді, вчений з Університету ООН Джек О'Коннор.
Згідно з доповіддю, скорочення викидів шкідливих парникових газів може призвести до скорочення або пом'якшення наслідків багатьох різних типів лих, забезпечити захист біорізноманіття та екосистем в цілому.
Нагадаємо, ООН буде боротися із забрудненням водойм і світового океану пластиком. Крім того, люди змінюють клімат з «безпрецедентною» швидкістю.
Також Інформатор писав, ураган «Іда» змінив напрямок течії річки Міссісіпі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.