Кривбас- Шахтар: стало відомо, коли дограють матч, перерваний ракетною атакою РФ

У зв'язку з дуже щільним графіком в УПЛ та у Лізі чемпіонів, матч п'ятого туру між Шахтарем та Кривбасом, можливо дограють у 2025 році

Шахтар Кривбас
Гравці Шахтаря і Кривбаса дві години провели в укритті. Фото: ФК Шахтар

Матч п'ятого туру УПЛ Кривбасс - Шахтар не було дограно 1 вересня. Це сталося через повітряну тривогу. Команди, техперсонал, арбітри, представники клубів провели в укриттях дві години. Можливо, матч буде дограно вже у 2025 році.

Степаненко розповів про перерваний матч

Коли Шахтар та Кривбас зможуть дограти воєнний матч?

Як повідомляє ТГ-канал ТаТоТаке з посиланням на власне джерело, перерваний матч Кривбас - Шахтар буде дограно вже у наступному, 2025 році. В першу чергу це пов'язане з дуже напруженим графіком донеччан, як в УПЛ, так і в Лізі чемпіонів. Також, гравці Шахтаря будуть задіяні на повну і в збірній, в матчах Ліги націй.

Отже, знайти вікно для догравання цією осінню, чи навіть у грудні - майже неможливо. Джерело називає термін - весна 2025 року. Отже, вболівальникам слід набратися терпіння. Представники клубів навіть голосували продовжувати гру чи перенести матч. Три людини проголосували за нову дату гри, а дві були налаштовані чекати закінчення тривоги. Додамо, що тривогу у Кривому Розі скасували лише о 22.12, а наступну оголосили вже за 10 хвилин.

Матч Шахтар - Кривбас перервала ракетна атака Росії по Україні, гравці дві години були в укритті 1

Легіонери Шахтаря в укритті. Фото: ФК Шахтар

Що сталося в Кривому Розі?

Команди спокійно грали перший тайм. На стадіоні "Гірник" навіть були присутні вболівальники. Вони гаряче підтримували власну команду. Кривбас ні в чому не поступався чемпіонам України та навіть мав вийти вперед вже на першій хвилині матчу. Луньов стрімко увірвався до карного майданчика на рандеву з голкіпером, але Різник якимось дивом парирував потужний удар.

А гості свій шанс не змарнували. Педріньо виконав ювелірний діагональний пас на Судакова (метрів на 35 - 40) в район кутового прапорця. Георгій швидко зорієнтувався та миттєво навісив у центр карного майданчика Кривбаса. На пас відгукнувся капітан Шахтаря Тарас Степаненко, він випередив захисників і влучно пробив головою.

А от після перерви на гру вплинули суворі реалії агресії РФ. Ворог почав чергову масштабну ракетну атаку на Україну. Влада Дніпропетровської області оголосила повітряну тривогу. Команди встигли відіграти лише п'ять хвилин у другому таймі та були вимушені піти в укриття. Це сталося о 19.11.

Десь за годину, тренери команд - Маріно Пушич та Юрій Вернидуб - провели перемовини під час тривоги. Вони домовилися, що якщо гра відновиться, то на розминку команди витратять не більше 10 хвилин. Але станом на 21:07 було оголошено, що матч догравати не будуть