“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наслідки нинішньої посухи тепер відчуваються і в великих містах на півдні Мадагаскару, коли багато дітей змушені просити на вулицях їжу
Мадагаскар знаходиться на межі першого у світі «голоду, пов'язаного зі зміною клімату», згідно з яким десятки тисяч людей уже страждають від «катастрофічного» голоду і відсутності продовольчої безпеки після чотирьох років без дощу.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC.
Наслідки нинішньої посухи тепер відчуваються й у великих містах на півдні Мадагаскару, коли багато дітей змушені просити на вулицях їжу. Організація Об'єднаних Націй (ООН) переконана в тому, що число людей, які зіткнулися з голодом через посуху на Мадагаскарі може різко зрости.
Засуха - найсильніша за чотири десятиліття - спустошила ізольовані фермерські громади на півдні країни, у результаті чого сім'ї змушені їсти комах, щоби вижити. Хоча Мадагаскар відчуває часті посухи й часто страждає від зміни погодних умов, викликаних Ель-Ніньо, експерти вважають, що зміна клімату може бути прямо пов'язана з нинішньою кризою.
Переглядаючи ті ж атмосферні дані в університеті Санта-Барбари в Каліфорнії, директор Центру кліматичних небезпек Кріс Функ підтвердив зв'язок із «потеплінням в атмосфері» і сказав, що владі Мадагаскару необхідно працювати над поліпшенням управління водними ресурсами.
Нагадаємо, Україна почала жити в борг у природи: використовували більше ресурсів, ніж навколишнє середовище може відновити за рік. Крім того, ЄС розробив масштабний план з боротьби зі зміною клімату.
Також Інформатор писав, що Україна посилить свою участь у глобальній боротьбі зі зміною клімату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.