СК «Дніпро-1» у матчі з двома пенальті здолав «Металіст 1925»

Перемогу дніпрянам приніс хет-трик Довбика

«Металіст 1925» - СК «Дніпро-1»
Матч «Металіст 1925» - СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

В УПЛ продовжуються матчі дев’ятнадцятого туру. Харківський «Металіст 1925» на стадіоні «Колос» у Ковалівці приймав одного з лідерів чемпіонату СК «Дніпро-1». Кращій бомбардир СК «Дніпро-1» Артем Довбик вийшов на заміну і вирішив долю матчу.

У неділю, 2 квітня, пройшов поєдинок 19-го туру між «Металістом 1925» та СК «Дніпро-1». «Металіст 1925» йшов на дев’ятому місці, СК «Дніпро-1» посідав другу позицію.

Металіст 1925: Мозіль, Шершень, Курило, Безуглий, Жичиков, Вачіберадзе, Я. Мартинюк, Габелок, Ременюк, Бичек, Русин.
Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Капінус, Ткачук, Коваленко, Ю. Потімков, Абдуллаєв, Ткачук, Дмитренко, Кравченко, Ігор, Чирук.

СК Дніпро-1: Рибак, Каплієнко, Сарапій, Гомес, Є. Пасіч, Рубчинський, Бабенко, Бланко, Піхальонок, Гуцуляк, Пеглоу.
Запасні: Макс Валеф, Кінарейкін, Довбик, Матарріта, Федорів, Хайнер, Назаренко, Когут, Танковський, Підлепенець, Танчик, Кононов.

Перебіг поєдинку

СК «Дніпро-1» зі стартових хвилин захопив ініціативу і почав шукати шляхи до воріт суперника. На 7-й хвилині Пеглоу бив з гострого кута. Голкіпер «Металіста 1925» виставив руки і відбив м’яч на кутовий. Дніпряни володіли територіальною перевагою. Більшість часу гра проходила на половині поля «Металіста 1925». Втім гострих моментів було мало. «Металіст 1925» вибудував міцну лінію оборони і суперника до воріт не підпускав. Пеглоу не зміг продовжити матч і на 26-й хвилині поступився місцем на полі Довбику. На 30-й хвилині Бичек вийшов сам на сам з Рибаком, але голкіпера СК «Дніпро-1» переграти не зумів. Через три хвилини партнери вивели на ударну позицію Рубчинського. Гравець СК «Дніпро-1» затягнув з ударом і дозволив захисникам вибити м’яч. На 44-й хвилині Сарапій виграв верхову боротьбу при подачі кутового, але у ворота не влучив.

Перерва особливих коректив у гру не внесла. СК «Дніпро-1» продовжував володіти територіальною перевагою, вів гру першим номером і створював моменти для взяття воріт. А от забити дніпряни змогли лише на 71-й хвилині. Довбик отримав передачу від Піхальонока і холоднокровно переграв голкіпера. На 76-й хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота харківської команди за фол проти Піхальонока. Пенальті ударом у лівий кут реалізував Довбик. На 80-й хвилині арбітр знову вказав на позначку. Мозіль намагався перехопити м’яч і збив Когута. На цей раз Довбик пробив під поперечину. Зіткнення не минулось для Мозіля без наслідків. Через декілька хвилин захищати ворота «Металіста 1925» вийшов Потімков. Втім молодого голкіпера гравці СК «Дніпро-1» перевірити вже не встигли.

• Металіст 1925 — СК Дніпро-1  0:3 (Довбик, 71, 78 (з пенальті), 81 (з пенальті)).

СК «Дніпро-1» продовжує гонитву за «Шахтарем». «Металіст 1925» у турнірній таблиці УПЛ залишається дев’ятим.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг фінального поєдинку чемпіонату України з хокею між «Кременчуком» та «Соколом». Також ми повідомляли про перемогу «Прометея» у матчі баскетбольного Єврокубку.