“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Росіяни шукають спосіб обходити українське ППО
Російські військові останніми тижнями активізували свою авіацію, саме через це в Україні почастішали повітряні тривоги.
Змінивши тактику повітряного терору, окупанти намагаються виснажити українську ППО та найти спосіб її обходити, пояснила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.
"Окупанти намагаються використовувати різні тактики – випробовують і виснажують нашу систему протиповітряної оборони, намагаються знайти спосіб її обходити", – пояснила Гуменюк.
За словами речниці, зміну тактики можна пояснити ще й тим, що росіяни не мають великого запасу ракет. Тож їм доводиться використовувати те, що є. Високоточні ракети вони економлять, а інші запускають по Україні. Таким чином вивіряючи, де розташована наша ППО.
Також Гуменюк додала, що постійні зльоти авіації ще й чинять психологічний тиск на мирне населення. Адже під час кожного сигналу повітряної тривоги люди відчувають стрес.
Раніше Наталія Гуменюк розповідала, що армія рф почала активно застосовувати нову комбіновану тактику під час обстрілів України. Вони використовують одночасно безпілотники та снаряди, що баражують. При цьому б'ють з різних напрямків, щоб розосередити сили ППО й знайти простір для влучання.
Також про зміну тактики заявив і радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, ворог прицільно б'є по цивільних. Так він хоче спровокувати певні реакції, наприклад, прискорити контрнаступ, щоб Україна не займалася підготовкою, а пішла розлюченою в атаку.
На фоні частих повітряних тривог економічний експерт Гліб Вишлінський висунув ідею про її поділ на градації залежно від ступеня потенційної небезпеки. На його думку, це могло б мінімізувати економічні втрати. Адже держустанови та частина бізнесів не працює під час тривог.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.