У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Все через удари по енергомережах
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, чому в деяких містах України світло відключають частіше. За його словами, справа в ударах росіян по енергомережах, які транспортують електроенергію.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу уряду.
Він закликав "не шукати чорну кішку в темній кімнаті, коли її там немає".
"Якщо спрощено й коротко, то між станцією, яка виробляє електроенергію, та нашими домівками як кінцевим споживачем є підстанції та мережі, що транспортують електроенергію. Російські терористи б’ють саме по цих об’єктах. Через це інколи неможливо транспортувати велику кількість електроенергії в окремі області чи райони. Тому обмеження відбуваються по країні нерівномірно", - зазначив Шмигаль.
Зазначимо, ремонти та заміна пошкодженого обладнання продовжуються. За попередніми оцінками, сума збитків НЕК "Укренерго" через російську війну складає понад 70 млрд грн. Над відновленням енергомереж, пошкоджених російськими ракетами та дронами, працює 70 ремонтних бригад. Це понад 1000 кваліфікованих фахівців.
Енергетична система ще досі не може прийти в себе пісня масованого обстрілу інфраструктури 15 листопада. Росія запустила по Україні більше сотні ракет. Вибухи були майже в усіх регіонах. Зважаючи на це, в уряді попередили, що відключення світла можуть стати частішими й тривалішими. Проте фахівці практично цілодобово працюють над тим, щоб планові відключення світла тривали 1-2 години максимум.
Проте ситуація може ще більше ускладнитися, якщо будуть наступні удари. Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки. Нагадаємо, які прилади та на скільки треба вимкнути, щоб полегшити навантаження на енергетичну систему.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.