Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Аварійні відключення світла скоріш за все будуть продовжуватись
На деякий час здалося, що енергетикам вдалося покращити ситуацію зі світлом і тепер відключень буде менше. Але все не зовсім так. На відновлення деяких об'єктів після ракетних ударів потрібно багато часу, а тим часом на вулиці стає все холодніше. Тому населення активніше використовує різні прилади.
Про стан справ в енергетичному секторі розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, ситуація складна, але контрольована. В усіх регіонах продовжують застосовуватися відключення споживачів. Діють графіки відключень. Їх намагаються зменшити в часі, але є наразі реалізувати це складно.
"Почалися морози, і ми бачимо, що споживання електрики зростає. Тому, на жаль, в окремих ситуаціях не виключаємо й аварійних відключень. Критично важливим залишається заклик до економії електроенергії. Це убезпечить нас від позапланових аварійних відключень", - заявив Шмигаль.
Ремонти та заміна пошкодженого обладнання продовжуються. За попередніми оцінками, сума збитків НЕК «Укренерго» через військову агресію росії складає понад 70 млрд грн. Над відновленням енергомереж, пошкоджених російськими ракетами та дронами, працює 70 ремонтних бригад. Це понад 1000 кваліфікованих фахівців.
Енергетична система ще досі не може прийти в себе пісня масованого обстрілу інфраструктури 15 листопада. Росія запустила по Україні більше сотні ракет. Вибухи були майже в усіх регіонах. Зважаючи на це, в уряді попередили, що відключення світла можуть стати частішими й тривалішими. Проте фахівці практично цілодобово працюють над тим, щоб планові відключення світла тривали 1-2 години максимум.
Проте ситуація може ще більше ускладнитися, якщо будуть наступні удари. Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки. Нагадаємо, які прилади та на скільки треба вимкнути, щоб полегшити навантаження на енергетичну систему.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.