Російські пропагандисти припустились 5 помилок у своїй підробці
Російська пропаганда видала фейк про нібито "російський паспорт Олени Зеленської". В мережі розгорівся справжній детектив про те, що саме видало російських посіпак Кремля. Сам паспорт, як виявилось є низькоякісним та з помилками в орфографії.
Про це повідомляє Telegram-канал "Украина сейчас". За даними журналістів, існує 5 ознак, які доводять, що це несправжній документ.
Вони проаналізували зміст відео, яке виклали пропагандисти й дійшли висновку, що росіяни помились з фото в паспорті. Воно було видане нібито у 2014 році. Однак, якщо подивитись Instagram Першої Леді, то можна зрозуміти, що світлина зроблена у 2023 році. Також було помічена незбіжність дати видачі паспорта з його серією.
Обшуки проводились у ялтинській квартирі Володимира Зеленського. Паспортний стіл мав би бути в Ялті, а не Сімферополі. Однак, він нібито записаний у другому місті.
Окупанти допустили й орфографічної помилки. Вони помилились в орфографії та написали словосполучення російською "по республікІ Крим",а не "республікЄ". За другим варіантом, якщо з української перевести на російську так і мало б бути.
У 2014 році в Криму видавали паспорти без зазначення відділу управління Федеральної міграційної служби. Проте в цьому документі така помилка є. Місцеві жителі повідомили журналістам про цей факт, який забули пристосувати російські пропагандисти.
Пропагандисти рф остаточно добивають залишки такого поняття, як "етика журналіста" та відверто створюють несправжні "новини". Нещодавно повідомлялось, що вони знову вигадали черговий фейк про сім’ю президента України. За їх інформацією, були проведені обшуки в його ялтинській країні. І там було нібито знайдено паспорт його дружини - Олени Зеленської. Росіяни свідчать, що вона нібито має російське громадянство. У дружини президента знайшли кілька сотень готівки у валюті, а також паспорт рф із вклеєною фотографією. Є питання й до квартири. Раніше в ній стіни були світлими, а зараз стали бузковими.
В червні росЗМІ поширювали інформацію про те, що нібито Зеленська отримала паспорт громадянки Ізраїлю, коли відвідувала країну. Пропагандисти публікували скан так званого "документа", у якому виявили безліч помилок. Тоді їх викрили на тому, що дата закінчення строку дії "паспорта" спливала раніше, ніж він був "виданий". Також пропагандисти використали для "документів" фото, взяте з соцмереж Олени Зеленської.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.