“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Батарея - один з основних компонентів повербанка і найдорожча його частина
Повербанки - дуже корисні девайси, особливо у ці непрості для українців часи, коли ми живемо від одного вимккнення до іншого. Однак ці пристрої можуть вибухати, тому поводитися з ними варто обачно.
Інфоратор зібрав корисні поради, як вберегти себе та свій девайс він поломки чи вибуху.
Батарея низької якості
Батарея - один з основних компонентів повербанка і найдорожча його частина. Більшість блоків живлення на ринку виготовляються з літій-іонних або літій-полімерних акумуляторів.
Перший є дешевшим варіантом, тому виробники, щоб здешевити виріб, використовують їх найчастіше. Низька якість збільшує шанси чи ймовірність вибуху у майбутньому.
Розчинник електроліту всередині батареї легкозаймистий. Якщо батарея не може випускати повітря та створювати тиск під час горіння електроліту, вона вибухає.
Відсутність захисту живлення
Однією із причин вибуху може бути конструкція внутрішньої схеми блоку живлення. Якісний повербанк повинен мати захист живлення – механізм, що забезпечує припинення зарядки акумулятора після досягнення повної ємності, контроль короткого замикання та контроль температури. Якщо пристрій не таких характеристик, шанси вибуху вищі.
Механічні пошкодження
Причини вибуху повербанку можуть бути пов'язані з неправильним використанням гаджета. Через падіння в ньому можуть з'явитися тріщини або порушиться внутрішня конструкція.
Нагадаємо, Росія поставила за мету повністю знеструмити Україну ще 10 жовтня. Однак завдяки зусиллям енергетиків, наша країна встояла. Блекаут, тобто стан, коли енергосистема повністю знеструмлена, "це не кінець світу".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.