Чому Олімпійський чемпіон Абраменко пропустить сезон

Чемпіон Олімпіади-2018 у Пхенчхані відновлюється після ушкодження

Олександр Абраменко фрістайл
Олександр Абраменко цієї зими не виступить

Олімпійський чемпіон-2018 Олександр Абраменко не виступатиме у фрістайлі найближчої зими. Спортсмен, який приніс Україні єдину медаль на останніх зимових Іграх, відновлюється після травми.

Як розповів спортсмен під час засідання Sport&Business Club у Києві, його відновлення після травми коліна на початку року потребує більше часу та фактично виключає участь у змаганнях найближчим часом.

"Відновлення вже проходить трішки складніше. Все зробили добре, але сам процес відновлення затягується, оскільки є невеликі оскладнення. Реабілітація займатиме більше часу. І оскільки я вже пропустив літню підготовку, то я вже не можу претендувати на змагання взимку", - розповів Абраменко, як повідомляє кореспондент Інформатора.

Олександр Абраменко: титули та Олімпіада

35-річний спортсмен виступає у дисципліні "Лижна акробатика". У 2018 році на зимовій Олімпіаді у корейському Пхенчхані Абраменко виграв золоту медаль, а чотири роки потому, у Пекіні, став срібним призером. Також Олександр Абраменко вигравав срібну медаль чемпіонату світу з фристайлу, який відбувся у 2019 році в США.