Є перша медаль: українець Абраменко завоював срібло у фрістайлі

Українець обійшов представника ДКР майже на 2 бали

У середу, 16 лютого, на зимових олімпійських іграх у Пекіні Україна виборола першу медаль. Український спортсмен Олександр Абраменко завоював срібну медаль у фрістайлі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію Олімпійських ігор.

Олександр зміг пройти у фінал, незважаючи на травму. Напередодні змагань під час тренування він врізався в одного з тренерів іншої команди та травмував руку. Однак він показав добрий результат у кваліфікації.

Александр Абраменко
Олександр Абраменко

У фіналі Абраменко стрибав другим, впевнено виконав стрибок (потрійне сальто із п'ятьма гвинтами) та отримав 116,5 балів. Після нього стрибав китайський спортсмен Кю Гуангпу, який отримав 129 балів та посів перше місце. Останнім стрибав представник ОКР Буров (Росію заборонено згадувати через допінговий скандал), виконав непогане приземлення, однак у ході стрибка припустився явних помилок, і судді дали йому 114,93, залишивши українського спортсмена на другому місці. Вітаємо збірну України із першою медаллю.

Є перша медаль: українець Абраменко завоював срібло у фрістайлі 3

Раніше ми повідомляли, що Зеленський звернувся до українців у День єднання.

Також писали про те, як відзначають День єднання у Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут