“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Росіяни захопили Кінбурнську косу в червні
Україна планує звільнити Кінбурнську косу від російських окупантів, для цього вже проводиться спеціальна операція. Ця територія має величезне стратегічне значення для наступного етапу війни в Україні. Чому саме розповів Френк Ледвідж, офіцер військової розвідки, викладач воєнної стратегії та права у Портсмутському університеті для видання "НВ".
"Враховуючи розташування та історію району, повернення цієї смуги землі має сенс. Піщана Кінбурнська коса — край півострова завдовжки близько 40 км і завширшки від 4 до 12 км. Виступаючи в Чорне море, вона визначає вхід до річкової системи Дніпра, який перетинає і навіть ділить Україну навпіл на півночі до Києва і далі", — йдеться в повідомленні.
Коса також контролює доступ із Чорного моря до важливого порту Миколаїв. Це саме собою може бути справді життєво важливим. З наявних портів України більша тільки Одеса. Україна гостро потребує альтернативної точки виходу в море для свого експорту. Володіння цією плоскою ділянкою землі також дозволяє тим, хто її контролює, спрямовувати сили й, отже, впливати на південь та схід у Чорному морі. Саме так її й використовували росіяни відтоді, як захопили у червні.
"Історія також вказує на важливість цієї невеликої території. Відтоді, як росіяни проявили активний інтерес до цієї області в 1737 році, за контроль над півостровом і прилеглою територією відбулося кілька великих битв", — каже Френк Ледвідж.
Кінбурнська коса — наразі єдиний район Миколаївської області, який залишився під контролем російських окупантів. Звільнення Кінбурнської коси дозволить ЗСУ покращити свої позиції у Чорному морі, а також розблокувати роботу портів у Миколаєві та Херсоні. Контроль над Кінбурнською косою також давав рашистам можливість постійно обстрілювати портопункт в Очакові. Раніше голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів, що на Кінбурнській косі триває операція в режимі інформаційної тиші, це питання тривалого часу.
Нагадаємо, Німеччина обрала слово 2022 року, воно про війну в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.