“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Повномасштабне вторгнення росії в Україну стало поворотним моментом в історії
Товариство німецької мови обрало словом 2022 року – Zeitenwende (на українську перекладається як "поворотний момент"). Це слово канцлер Німеччини Олаф Шольц часто використовував, коли говорив про війну росії проти України. Про це пише німецька організація "GfdS".
На думку організації, повномасштабне вторгнення росії в Україну в лютому стало" поворотним моментом в історії нашого континенту". Друге місце за версією посіла фраза Krieg um Frieden — "війна за мир".
"Також російсько-української війни стосується, здавалося б, абсурдний вислів "війна за мир". Для московської пропаганди це — спеціальна військова операція, для багатьох, особливо в НАТО, — просто загарбницька війна. Навіть у політичних партіях з пацифістськими традиціями поширювалася думка про необхідність надання Україні збройної підтримки для захисту її державної цілісності, а згодом і досягнення тривалого миру в Східній Європі, — йдеться в повідомленні.
Google назвав найпопулярніші запити українців у 2022 році. Більшість з них стосуються теми повномасштабного вторгнення росії та допомоги, яку можна отримати. Найбільше зростання показав запит "Карта повітряних тривог". Другий за популярністю – "Новини України", а на третьому місці – "єДопомога".
Про це йдеться у звіті Google. Найбільший інтерес українців серед пошукових запитів в категорії "Персона" за рік отримав Олексій Арестович. Користувачі також цікавились легендою Привидом Києва, Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним, колишнім прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та головою Миколаївської ОВА Віталієм Кімом.
"Покупкою року" в Україні став генератор, крім того, українці цікавилися, де купити сіль, бронежилет, марку "русский корабль", а також свічки, повербанк і Starlink. Користувачі шукали відповідь на питання, що таке Swift, Ленд ліз і надзвичайний стан. Крім того, українці намагалися з'ясувати, що таке паляниця, байрактар та блекаут. Повний список зацікавлень українців можна прочитати тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.