У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Як прикрасити будинок, зберігаючи природу
Вже незабаром настане новорічна пора, і багато хто прикрашатимуть новорічні ялинки. Проте більшість вже відмовляється від живих ялинок, аби зберегти ліси.
Штучні ялинки теж не є особливо екологічними, тому люди намагаються придумати щось нове. Інформатор вибрав вам п'ять незвичайних способів, чим можна замінити живу ялинку.
Для початку зазначимо, що тут ми не розглядатимемо стандартні варіанти, на кшталт ялинових гілочок або штучних ялинок.
Перше, що спадає на думку - зробити ялинку на стіні. Причому тут є величезний простір фантазії. Цей варіант підійде тим, у кого у квартирі чи кімнаті немає місця для об'ємного дерева. Для такого дерева підійде пуста світла стіна в кімнаті. Можна створити контур дерева із сімейних фотографій, листівок або просто з паперових стікерів. До речі, цей варіант відмінно підійде тим, у кого вдома є коти та інші домашні тварини, адже таку ялинку вони точно не повалять.
Також можна створити основу для ялинки з картону, а вже на неї повісити різні прикраси. Вирізаємо картон потрібної форми, потім закріплюємо імпровізовану ялинку і вішаємо листівки та фотки, наскільки дозволяє фантазія та вміння. Також можна зробити ялинку з будь-яких деревних паличок. Прикріпіть їх на стіні двостороннім скотчем від найменшої та короткої, до найширшої. Сюди зручно кріпляться прикраси.
Крім того, можна створити ялинку на стіні із гірлянди. Вбиваємо в стіну невеликі гвоздики або кнопки канцелярські, а потім на них закріплюємо гірлянду. Для більшого антуражу можна роздрукувати постер з ялинкою, а потім на нього вже кріпити гірлянду.
Можна спробувати зробити ялинку із книг, використовуючи домашню бібліотеку. Діставайте з домашньої бібліотеки дитячі казки, твори Шекспіра та Гете та навіть книги з рецептами, щоб створити велику новорічну красуню. Можливо, під час вибору книг для ялинки ви натрапите на ту книгу, яку давно хотіли перечитати, але все не наважувалися.
Для створення новорічного настрою можна використовувати предмети, схожі на ялинку за формою. Тут відмінно підійдуть драбини або штатив для камери. Розкладайте їх, вішайте іграшки, гірлянди та інші прикраси, які захочете. А найголовніше – таку ялинку можна зібрати будь-якої миті.
Вельми незвичним варіантом буде ялинка з іграшок, які підвішені до стелі. Достатньо лише прикріпити до стелі мотузки або волосінь різної довжини, щоб потім на них повісити прикраси. Таким чином вимальовуватиметься силует ялинки. Можна використовувати будь-які кульки – головне, щоб вони були в одній кольоровій гамі.
Ялинку можна створити з екзотичних фруктів. Наприклад, ананаси чудово підходять для заміни новорічної красуні. Можна зробити ялинку із чайних пакетиків.
Для створення такої ялинки потрібен картонний або пінопластовий конус, а для підставки — невелика коробочка з обтяжувачем. Чайні пакетики прикріпіть до конуса за допомогою гарячого клею-пістолета або двостороннього скотчу. Починайте знизу, поступово просуваючись до верхівки. Зірочку можна купити окремо в магазині декору або зробити самостійно з паперу чи цукеркової обгортки. Також є варіант створити ялинку з огірків чи макаронів. Щоправда, простоїть вона не надто довго.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.