Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У травні Тайвань заборонив продаж росії та білорусі певні види мікросхем
"Жодна ракета, жодна система наведення, жоден прилад з електронікою не буде працювати, якщо на ньому не стоять чипи", - так описав значення мікросхем посол України в Японію Сергій Корсунський. На підставі лідера з виробництва чіпів Тайвань заборонив їх продаж до росії. Однак є підозра, що агресор обходить заборону.
Чому про це важливо говорити сьогодні — Сергій Корсунський розповів в інтерв’ю Ukrlife.TV. Тезисно про головне читайте в Інформаторі.
За словами Корсунського, ні в росії, ні в Китаї не можуть виготовляти чіпи. А в Тайвані налагоджене виробництво чіпів на 2 нанометри. Там розробили навіть лазерний промінь, здатний потрапити в тенісний м’яч на Місяці. Домінування Тайваня на ринку виробництва мікросхем прогнозує дослідження аналітичної компанії TrendForce.
"У 2022 році на Тайвань припадатиме приблизно 48% світових потужностей ливарного виробництва 12-дюймових еквівалентних пластин", - йдеться у матеріалі.
Аналітики також вказали на те, що за Тайванем у світовому рейтингу виробництв мікросхем позиції займають Китай, Південна Корея та США. Та оскільки лідер планує будувати свої заводи в інших країнах, то до 2025 року частка ливарних потужностей в Тайвані впаде. Сергій Корсунський повідомив, що 70% чіпів Тайвань продає Китаю. У дипломата є підозра, що Китай в свою чергу продає певну кількість мікросхем росії. Цього не можна допустити, адже в такому разі агресор отримує можливість розвивати воєнний потенціал та виробляти ракети.
"Це ще один шар світової геополітики. Хто володіє чипами, той володіє світом", - каже український посол.
У травні Тайвань заборонив продаж росії та білорусі певні види мікросхем, повідомляє Міністерство зовнішньої торгівлі Китаю. За словами Корсунського, ракети з чіпами виготовляються тільки в росії, тому ця технологічна гонка — питання безпеки. він попереджає, що в разі приєднання Тайваню до Китаю, остання може здійснити силовий тиск, в результаті чого виробництво мікросхем буде знищено.
"Ми маємо розуміти, що доступ до цих технологій неможна отримати країнам, які претендують на світове господство силою і не маючи на це ніяких підстав", - сказав дипломат.
Раніше ми писали про те, як росія починала “ядерний шантаж” до війни з Україною, будуючи АЕС в Європі, Азії та Африці.
Софія Єлагіна
Фото: "Техно 24 - 24 Канал"