“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Президент США Байден не згоден з думкою голови ГУР Буданова щодо ядерного ризику
Голова ГУР Кирило Буданов вважає, що росія не стане завдавати ядерного удару по Україні, проте президент США "готовий посперечатися". Думки лідерів думок щодо ризику ядерного удару виявилися кардинально різними.
Прокоментував ситуацію очільник Головного управління служби розвідки України Кирило Буданов в інтерв'ю виданню The Economist. Він зазначив, що дев'ять років війни росії проти України дають йому можливість "оцінювати ризики загрози" застосування кремлем ядерної зброї. При цьому він зауважив, що каже прямо – цього не станеться.
"При всій моїй неприязні до рф, ідіотів у керівництві там не так багато", – заявив Кирило Буданов.
Крім того, Кирило Буданов вчергове зауважив, що мир неможливий до моменту, коли станеться стратегічна поразка рф, а на самій росії пройде переформатування влади. На думку очільника ГУР, з війни або всі вийдуть одночасно, або ж – одна сторона програє, а інша виграє. Третього варіанту, вважає Кирило Буданов просто немає.
Проте слід зауважити, що щодо ядерного ризику президент США Джо Байден явно не згоден з Кирилом Будановим. Нещодавно, відповідаючи на питання журналістів, американський лідер назвав ці ризики "цілком реальними".
"Коли я був тут близько двох років тому і говорив, що турбуюся про висихання річки Колорадо, всі дивилися на мене як на божевільного. Вони подивилися на мене так само, коли я сказав, що турбуюся про те, що Путін застосує тактичну ядерну зброю. Це реально", – заявив президент Сполучених Штатів Америки.
Нещодавно в мережі показали опитування киян на тему ризику ядерного удару з боку рф. Більшість жителів української столиці зазначили, що статися може будь-що. Водночас деякі вважають більш реальним те, що щось може статися з Запорізькою атомною електростанцією. При цьому кияни вважають, що "треба бути готовими до всього".
Також професор Гарвардського університету, директор Українського дослідницького інституту в Гарварді Сергій Плохій вважає, що сценарій з ядерним ударом рф по Україні малоймовірний.
"Відносно застосування путіним ядерної зброї, все можливо, звичайно. Але я особисто вважаю, що цей варіант маловірогідний", – зазначив професор, однак припустив інші можливі катастрофи (зокрема, ризик аварії Запорізької атомної електростанції).
Нагадаємо, нещодавно російський окупант в розмові з товаришем заявив, що нібито треба завдати ядерного удару по Києву, запис цієї розмови росіян перехопили українські розвідники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.