"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Обмежено придатні можуть проходити військову службу, але не у всіх частинах
В Україні під мобілізацію підпадають й обмежено придатні чоловіки. Такі військовозобов'язані придатні до військової служби у ЗСУ. Але тут є нюанси.
Детальніше про них розповів представник ТЦК та СП Полтавської області Роман Істомін в коментарі "Українському радіо Полтава". За його словами, обмежено придатні можуть проходити службу на тих посадах, на яких не потрібно серйозних навантажень.
"Обмежено придатні - це військовозобов'язані, які за своїм станом здоров'я не можуть проходити військову службу в певних військових частинах. Тобто це підвищене фізичне навантаження, десантно-штурмові війська. Є і підрозділи забезпечення, частини забезпечення, ТЦК... Вони можуть проходити службу на тих посадах, які не вимагають від них якогось дуже доброго здоров'я, на яких не потрібно серйозних навантажень", - розповів Істомін.
Він додав, що обмежено придатні чоловіки прибувають з укладанням військово-лікарської комісії у ТЦУ, де їм додатково проводять професійно-психологічне обстеження. Вже на підставі всіх даних або виписується бойовий порядок денний та направляють їх до навчального центру, або, якщо немає потреби у його військово-обліковій спеціальності, видають повідомлення прибути в іншу дату.
Після того, як військовозобов’язаний отримав повістку, він має пройти медогляд. Оскаржити рішення військово-лікарської комісії (ВЛК) можна в досудовому та судовому порядку.
Щоб оскаржити рішення ВЛК у досудовому порядку, треба подати заяву про перегляд рішення комісії до ВЛК вищого рівня, обов’язково зазначивши причину перегляду рішення. До заяви необхідно додати всі документи, надані ВЛК, рішення якої оскаржується. Зафіксовані результати попередніх медичних обстежень також варто долучити до документів.
Щоб оскаржити рішення комісії у судовому порядку, потрібно звернутися з позовною заявою до окружного адміністративного суду - це може бути суд за місцем проживання або за місцем розташування ВЛК, рішення якої оскаржується. Судовий порядок можна використати одразу, не звертаючись до досудового порядку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.