«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
За ствердженням диктатора, тезу про те, що спроба бунту була фіктивною, "розганяли тільки в Україні"
Спроба заколоту в рф, влаштована ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, не була постановкою. Водночас лідери західних країн нібито не були зацікавлені в успішному розвитку заколоту.
Таке твердження в четвер, 17 серпня, озвучив в інтерв'ю пропагандистській журналістці Діані Панченко самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко. На думку диктатора, на користь версії про реальність намірів бунтівників свідчить "занадто висока ціна" їхніх дій.
"Тільки безумці можуть сказати, що це була постановка. Такою дорогою ціною? Ця теза з'явилася одразу, але, крім України, вона не розганяється ніде. Ніякої постановки тут не було", - сказав Лукашенко.
Диктатор додав, що особисто ініціював виведення найманців ПВК у Білорусь. За його словами, для погашення заколоту необхідно було вживати "будь-яких заходів".
"Не дай боже б [трапився] заколот — спекотно було б усім", — поділився президент Білорусі.
Після невдалого заколоту в Росії Євген Пригожин вирушив до Білорусі, де створив військовий табір. За словами спікера Держприкордонслужби України Андрія Демченка, на кінець липня там проживало понад п'ять тисяч найманців.
Також Пригожин зареєстрував у Білорусі нову компанію. За даними місцевих ЗМІ, вона надаватиме білоруським військовим освітні послуги, проте інших деталей вони не повідомили.
Раніше ми писали, що після невдалого бунту Кремль, ймовірно, перестав фінансувати ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Єдиним скромним джерелом доходу залишається білоруська влада. Тому Пригожин намагається економити, зокрема, на зарплаті найманцям, існує ймовірність скорочення організації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.