"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Зараз ПВК "Вагнер" рухається до процесу скорочення та переформатування
Після невдалого бунту Кремль, ймовірно, перестав фінансувати ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Єдиним скромним джерелом доходу залишається білоруська влада. Тому Пригожин намагається економити, зокрема, на зарплаті найманцям, існує ймовірність скорочення організації.
Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter. Відомство зазначає, що зараз ПВК "Вагнер" рухається до процесу скорочення та переформатування, щоб, у першу чергу, скоротити витрати на зарплату.
Британські розвідники зауважили, що після невдалого заколоту в червні 2023 року російська держава діяла проти інших бізнес-інтересів власника "Вагнера" Євгенія Пригожина. Тому існує реальна ймовірність того, що Кремль більше не фінансує групу.
"Якщо російська держава більше не платить "Вагнеру", то найбільш вірогідним платником є білоруська влада. Однак такі витрати є потенційно небажаним витоком скромних білоруських ресурсів", - підсумували в розвідці Британії.
Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин через півтора місяця після свого заколоту в росії зміг значно розширити свій бізнес в державі-агресорі. Зокрема, він знову отримав контракти на постачання харчування у школи. Згідно з відкритими даними, компанії Пригожина виграли тендери на постачання їжі у навчальні заклади Московської області на суму 2,4 млрд рублів. Більшість контрактів підписані вже після його "бунту".
Пригожину дісталися 7 тендерів із 40. У минулі роки його компанії не брали участь у поставках харчування у Підмосков’я, а бізнес почав розширюватися тільки після червневих подій. Крім того, вже ще діють контракти зі школами Москви, розривати їх не стали. Там у пригожинських компаній є замовлень аж на 85 млрд рублів. До кінця 2024 року Пригожин "годуватиме" 500 московських шкіл із 704.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.