Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зараз ПВК "Вагнер" рухається до процесу скорочення та переформатування
Після невдалого бунту Кремль, ймовірно, перестав фінансувати ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Єдиним скромним джерелом доходу залишається білоруська влада. Тому Пригожин намагається економити, зокрема, на зарплаті найманцям, існує ймовірність скорочення організації.
Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter. Відомство зазначає, що зараз ПВК "Вагнер" рухається до процесу скорочення та переформатування, щоб, у першу чергу, скоротити витрати на зарплату.
Британські розвідники зауважили, що після невдалого заколоту в червні 2023 року російська держава діяла проти інших бізнес-інтересів власника "Вагнера" Євгенія Пригожина. Тому існує реальна ймовірність того, що Кремль більше не фінансує групу.
"Якщо російська держава більше не платить "Вагнеру", то найбільш вірогідним платником є білоруська влада. Однак такі витрати є потенційно небажаним витоком скромних білоруських ресурсів", - підсумували в розвідці Британії.
Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин через півтора місяця після свого заколоту в росії зміг значно розширити свій бізнес в державі-агресорі. Зокрема, він знову отримав контракти на постачання харчування у школи. Згідно з відкритими даними, компанії Пригожина виграли тендери на постачання їжі у навчальні заклади Московської області на суму 2,4 млрд рублів. Більшість контрактів підписані вже після його "бунту".
Пригожину дісталися 7 тендерів із 40. У минулі роки його компанії не брали участь у поставках харчування у Підмосков’я, а бізнес почав розширюватися тільки після червневих подій. Крім того, вже ще діють контракти зі школами Москви, розривати їх не стали. Там у пригожинських компаній є замовлень аж на 85 млрд рублів. До кінця 2024 року Пригожин "годуватиме" 500 московських шкіл із 704.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.