У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Окупанти нарощують більш дешевий вид боєприпасів, нестачу ракет компенсують ударними дронами
Країна-окупант вже використала арсенал ракет, який накопичувала довгий час, тому можливо восени вже не буде такої маси ракетних ударів. Але українцям слід готуватися до можливого загострення.
Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону. Він відповів на питання, чи варто очікувати на збільшення ракетних ударів РФ від початку осені.
"Щодо осені, яка нас очікує, дійсно, можливе загострення. Але разом з тим пам'ятаємо, що Росія величезний арсенал ракет, який вона накопичувала доволі довгий час, використала під час минулої осені та зими. Тому слід, звичайно, очікувати загострення, але можливо таких уже ракетних ударів, такої маси, як була тоді, буде менше", - зауважив Ігнат.
Крім цього він додав, що росія буде компенсувати нестачу ракет збільшенням кількості ударних дронів. Це пояснюється їх дешевизною.
"Ракет менше, а дронів більше. Розумієте, дрони - це не ракети, це значно дешевший вид боєприпасу, виробництво якого вони налагоджують уже на своїй території, принаймні вони так кажуть. Йдеться про Shahed та інші БПЛА. Тобто Росія нарощує цей тип боєприпасів. БПЛА - непроста ціль", - відмітив речник.
Росія запустила по території України за період повномасштабного вторгнення щонайменше 1961 "Шахед". За словами президента України Володимира Зеленського, значну кількість ворожих безпілотників вдалось збити силам ППО.
Також Інформатор повідомляв, що росія має намір облаштувати завод з виробництва "шахедів" на своїй території. Окупанти вже почали переоблаштування заводу компанії "Альбатрос", який розташований у Татарстані. Ймовірно, найближчим часом на заводі почнуть збирати й іранські ударні дрони. Потенціалу підприємства для цього цілком достатньо.
Нагадаємо, чим нашпиговані іранські дрони Shahed. Також Інформатор публікував, що аналіз уламків іранських безпілотників, якими здійснюють удари по Україні показав, що деталі для їх створення належать низці західних компаній.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.