Черга з сотень авто утворилася на українсько-угорському кордоні

Черги спостерігаються на контрольно-пропускних пунктах «Лужанка\" та \"Тиса\"

Черга з сотень авто утворилася на українсько-угорському кордоні

У неділю, 4 жовтня, на межі України та Угорщини утворилися черги з сотень автомобілів. Зокрема, черги спостерігаються на контрольно-пропускному пункті «Лужанка» та «Тиса».

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Західного регіонального управління Держприкордонслужби України .

Так, за станом на 12:00 на КПП «Тиса» було 40 автомобілів. На КПП «Лужанка» прикордонники нарахували 345 авто.

Нагадаємо, у вересні уряд України закрив пункт пропуску «Нові Яриловичі» через присутніх на кордоні паломників-хасидів, які намагалися потрапити до України.

Також Інформатор писав, що уряд скасував дозвіл на в'їзд іноземцям до України з метою транзиту.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити