Через таку дрібницю ламається електрочайник! Чому в інстукції написано не все

7 корисних порад, про які ви могли не знати

Зламаний чайник
Нові чайники досить безпечні, але запобіжні заходи потрібно виконувати обов'язково

Для того щоб чайник прослужив якомога довше, слід користуватися порадами виробників, і дотримуватися простих інструкцій з експлуатації. І хоча нові чайники досить безпечні, запобіжні заходи потрібно виконувати беззастережно.

7 порад щодо використання електричного чайника

  1. Позбавляйтеся накипу. Існує маса засобів від цієї проблеми. Всілякі антинакиппины продаються у магазинах з побутовою хімією. Перевіреним способом очистити накип може звичайна харчова лимонна кислота. Для цього варто прокип'ятити воду з трьох столових ложок харчової лимонної кислоти. У процесі взаємодії лимонної кислоти відбувається очищення стінок чайника від накипу і чайник стає назад як новенький.
    Позбавляйтеся накипу
    Позбавляйтеся накипу
  2. Виливайте всю воду із чайника. Дуже рідко можна зустріти людину, яка після того, як закип'ятила воду і використала частину, виливає залишки з чайника. А тим часом це правильно. Якщо забуваєте робити це регулярно, спустошуйте ємність хоча б раз на тиждень.
  3. Не вмикайте двічі. Категорично забороняється повторне увімкнення після закипання води. Це майже завжди призводить до згоряння вимикачів. Виробники рекомендують почекати не менше 1-2 хвилин, перш ніж включити чайник назад. 
  4. Не ставте біля духовки. Таке розташування може негативно вплинути на корпус та інші пластикові деталі приладу. Від високої температури працюючої духовки вони можуть деформуватися та вийти з ладу. Це стосується не лише плити, а й усіх нагрівальних елементів.
    Не ставте чайник біля духової шафи
    Не ставте чайник біля духової шафи
  5. Як і всі побутові прилади, чайник слід відключати, якщо ви надовго залишаєте квартиру. Слідкуйте за станом вилки і нагрівального приладу чайника, щоб уникнути короткого замикання. 
  6. Дочекайтеся автовимкнення. Передчасне зняття чайника при включеному режимі нагрівання може привести до поломки так званого контролера. Тому потрібно дочекатися, поки електроприлад автоматично вимкнеться, і тільки потім знімати чайник з підставки. 
  7. Не наливайте воду вище максимальної позначки. Обмеження кількості води в приладі пов'язане насамперед із безпекою: надлишок води може виплескуватися з носика під час закипання, що може призвести до опіків або короткого замикання. З цих міркувань, чайник варто розміщувати тільки на рівній горизонтальній поверхні.
    Не наливайте воду вище максимальної позначки
    Не наливайте воду вище максимальної позначки

Дотримуючись цих простих правил, можна значно продовжити життя улюбленого електричного чайника.

Раніше Інформатор писав про прикрі помилки, через які ви викидаєте гроші на ремонт техніки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube