“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Шторм подекуди змінив зону піщаного берега
Через сильний шторм на берег Чорного моря викинуло близько мільйона медуз. У деяких місцях зникли широкі пляжі, а на окремих ділянках сформувалися нові ділянки пляжної зони.
Про це повідомив еколог та співробітник нацпарку «Тузловські лимани» еколог Іван Русєв, передає Інформатор. .
"Нещодавно пройшов потужний шторм на Чорному морі, вони бувають не так часто. Сильні хвилі змінили берегову зону піщаного пересипу в національному парку "Тузловські лимани" (Одеська область)", - заявив еколог.
У деяких місцях зникли широкі пляжі, а на окремих ділянках сформувалися нові.
"Море зібрало і викинуло чимало сміття, яке залишають люди. А найяскравішим проявом шторму було те, що по всій береговій зоні моря, у межах нацпарку викинуло близько мільйона медуз-корнеротів", - зазначив еколог.
За його словами, здебільшого, медузи не залучені до харчових ланцюгів природних екосистем моря і їх, за рідкісним винятком аматорського поїдання шакалами чи воронами, ніхто не їсть, як кормовий об'єкт.
"Але хвилі моря скоро їх перетворять на біологічний пил, який і буде задіяний у харчовому ланцюгу морських та лиманних екосистем", - пояснив еколог.
Зазначимо, медуза корнерот – це вид медуз із сімейства Rhizostomatidae. Мешкає у північно-східній Атлантиці, а також у Адріатичному, Середземному, Чорному та Азовському морях. Він також зустрічається у Південній Атлантиці біля західного узбережжя Південної Африки.
Нагадаємо, в Одеській області після бур та сильних злив загинули майже 2 мільйони сонечок. Крім того, після потужної зливи та граду у нацпарку «Тузловські лимани» загинули 10 лелек .
Також Інформатор писав, що в порті Миколаєва аварійна ситуація, із судна у воду вилилося рослинне масло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .