Через протести в Польщі українці запізнюються на потяги: в Укрзалізниці запропонували рішення

Читать на русском

Наразі рух поїздів між Польщею та Україною відбувається в стандартному режимі

Читать на русском
Укрзалізниця
Пасажири, які запізнилися через протести, можуть пересісти на інші поїзди

Наразі рух поїздів між Польщею та Україною відбувається в стандартному режимі

Пасажири, які пропустили поїзди через протести польських фермерів, що блокують дороги, можуть скористатися альтернативними рейсами за наявності квитків. Укрзалізниця не гарантує наявність вільних місць, але докладе всіх зусиль, щоб зручно розмістити додаткових пасажирів. Наразі рух поїздів між Польщею та Україною здійснюється у штатному режимі.

Про це повідомляє пресслужба компанії. Зазначається, що останнім часом з'явилося багато скарг від пасажирів, які машинами та автобусами прямують до вокзалів, але не встигають на потяг через фермерські протести по всій Польщі.

"Залізничники завжди підтримують своїх, тож ті пасажири, які не встигнуть на свій поїзд через перекриття трас, впродовж доби можуть сісти на інший поїзд Укрзалізниці з Перемишля, Любліна та Хелма до України з квитками на свій пропущений рейс", - заявили в Укрзалізниці.

Дана опція доступна для наступних поїздів:

  • №768 Варшава - Рава-Руська (посадка можлива по Любліну);
  • №32 Перемишль - Запоріжжя;
  • №52 Перемишль - Київ;
  • №716 Перемишль - Київ;
  • №706 Перемишль - Київ;
  • №90 Перемишль - Київ;
  • №94 Хелм - Харків;
  • №24 Хелм - Київ;
  • №20 Хелм - Київ;
  • №120 Хелм - Дніпро.

У компанії наголосили, що не гарантують наявність вільних місць, однак зроблять усе можливе, щоб зручно розмістити додаткових пасажирів у поїздах і довезти в Україну за графіком.

Протести та блокування кордону з Польщею

Польські протестувальники продовжують блокувати рух вантажівок на кордоні з Україною. У вівторок, 20 лютого, в Польщі під час протестів проти імпорту української агропродукції один з фермерів-протестувальників привіз із собою плакат із закликом до диктатора Путіна "розібратися з Брюсселем та Україною".

Нинішня фаза протесту триває з 9 лютого. Раніше демонстранти запевняли, що вони планують проводити свої акції на кордоні до 9 березня цього року. 20 лютого лідер "Підкарпатського ошуканого села" Роман Кондров оголосив, що протести триватимуть до квітня. Фермери зазначають, що протестують проти неконтрольованого напливу товарів з України до Польщі через рішення ЄС.

Представники урядів Польщі та України планують зібратися у Варшаві з метою вирішення складної ситуації, пов'язаної із блокуванням кордону між країнами. Зустріч відбудеться 28 березня. Президент Польщі, Анджей Дуда, в свою чергу, підтримав ідею зустрічі урядів обох країн з представниками Європейської комісії для вирішення складної ситуації на кордоні.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Ми запитали у Михайла Орєшнікова, що він думає на тему наявності у Російській Федерації територій, які належать чувашам, чеченцям, дагестанцям та іншим. Чи можна стверджувати, що на території Росії взагалі залишиться місце для самих росіян? Долучайтеся до перегляду цікавого обговорення!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.