Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Експерти прогнозують, що ягода стане дешевшою після 10 червня
У продажу з'явилась рання черешня. Попри прохолодну весну, на ринок ягода потрапила від українських садоводів без запізнень. Коштує черешня у середньому 120-140 грн за кілограм, що удвічі дорожче за полуницю. Масовий продаж і зниження ціни прогнозують близько 10 червня.
Про це повідомляє моніторинговий проєкт EastFruit,
"Сьогодні продаж черешні ведеться виключно дрібним гуртом за цінами 60-85 грн/кг ($1,64-2,32/кг), що фактично відповідає цінам на дані кісточкові на початку сезону минулого року", - йдеться у повідомленні.
На прилавках ринків черешню можна купити за 110-120 гривень. Ціни на закарпатську полуницю суттєво нижчі - 50-65 грн, а дрібну ягоду продають по 40 грн.
У супермаркетах ягода дорожча: у середньому 190-300 грн за черешню й 120-150 грн за полуницю.
Експерти кажуть, рясні опади, які зараз спостерігаються в більшості регіонів країни, що приносять клопіт садівникам й можуть спричинити погану якість черешні, яка саме зараз потребує багато сонця. Весна цьогоріч була досить прохолодною, тому рясного врожаю черешні не буде.
Ціна на ранню черешню найближчим часом знижуватись не буде. Після 10 червня, якщо погодні умови будуть сприятливими для дозрівання кісточкових культур, черешня здешевшає.
Як писав Інформатор, українську полуницю частково пошкодили заморозки, які спостерігалися в деяких регіонах наприкінці квітня та початку травня.
Ми також повідомляли, що через війну деякі кооперативи перепрофілювалися з вирощування ягід на овочі. Тому найближчі рік-два в Україні може спостерігатися дефіцит ягоди, вона може бути дорожчою, ніж ми звикли.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.