“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Експерти прогнозують, що ягода стане дешевшою після 10 червня
У продажу з'явилась рання черешня. Попри прохолодну весну, на ринок ягода потрапила від українських садоводів без запізнень. Коштує черешня у середньому 120-140 грн за кілограм, що удвічі дорожче за полуницю. Масовий продаж і зниження ціни прогнозують близько 10 червня.
Про це повідомляє моніторинговий проєкт EastFruit,
"Сьогодні продаж черешні ведеться виключно дрібним гуртом за цінами 60-85 грн/кг ($1,64-2,32/кг), що фактично відповідає цінам на дані кісточкові на початку сезону минулого року", - йдеться у повідомленні.
На прилавках ринків черешню можна купити за 110-120 гривень. Ціни на закарпатську полуницю суттєво нижчі - 50-65 грн, а дрібну ягоду продають по 40 грн.
У супермаркетах ягода дорожча: у середньому 190-300 грн за черешню й 120-150 грн за полуницю.
Експерти кажуть, рясні опади, які зараз спостерігаються в більшості регіонів країни, що приносять клопіт садівникам й можуть спричинити погану якість черешні, яка саме зараз потребує багато сонця. Весна цьогоріч була досить прохолодною, тому рясного врожаю черешні не буде.
Ціна на ранню черешню найближчим часом знижуватись не буде. Після 10 червня, якщо погодні умови будуть сприятливими для дозрівання кісточкових культур, черешня здешевшає.
Як писав Інформатор, українську полуницю частково пошкодили заморозки, які спостерігалися в деяких регіонах наприкінці квітня та початку травня.
Ми також повідомляли, що через війну деякі кооперативи перепрофілювалися з вирощування ягід на овочі. Тому найближчі рік-два в Україні може спостерігатися дефіцит ягоди, вона може бути дорожчою, ніж ми звикли.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.