Чемпіонат Європи з гандболу: у першому матчі збірна України зіграла із Сербією

Матчі чемпіонату Європи відбуватимуться з 13 по 30 січня в Угорщині та Словаччині.

Збірна України на Євро-2022 потрапила до «групи смерті». Суперниками українських гандболістів уже на першому етапі стали найсильніші збірні Європи.

Про перебіг подій у матчах чемпіонату Європи повідомляє Інформатор з посиланням на ФГУ .

У четвер, 13 січня, в Угорщині та Словаччині відбулися перші матчі чемпіонату Європи з гандболу серед чоловічих збірних. У турнірі зіграють 24 європейські збірні. На першому етапі учасники розбиті на 6 груп по 4 команди. Наступного раунду вийдуть по дві найкращі збірні з кожного квартету. Збірна України виступає у групі С разом із національними командами Франції (Олімпійський чемпіон Токіо-2020), Хорватії та Сербії. Поєдинки групи С відбуваються у угорському Сегеді. У своєму дебютному матчі на турнірі збірна України зустрілася зі збірною Сербії. Склади команд:

Сербія: Борзас, Мітіч, ​​Пехмальбек, Радович, Зотич, Бомаштар, Воркапіч, Джорджич, Джукіч, Іванішевич, Кукіч, Марсенич, Милосавлевич, Орбович, Пешич, Радіович, Сретенович, Цупара.

Україна: Комок, В'юнник, Терехов, Касай, Артеменко, Ільченко, Бурзак, Тютюнник, Кравченко, Глушак, Близнюк, Тільте, Миноцький, Залевський, Горига, Турченко, Буйненко, Донцов.

Рахунок у матчі відкрили українці. Автором дебютного голу збірної України на Євро-2022 став Артеменко. Серби зрівняли з семиметрового, а потім повели у рахунку. Україна намагалася не дати супернику піти у відрив, але точність іноді підводила наших гандболістів. Також дуже непогано грав голкіпер збірної Сербії, щоразу відображаючи кидки по своїх воротах. Не відставав від опонента і український воротар, але на 14-й хвилині різниця в рахунку все ж таки зросла до трьох м'ячів. За десять хвилин серби вели вже +5. А завершився перший тайм із рахунком 17:11 на користь балканської команди.

Після перерви картина гри практично не змінилася. Сербія контролювала перебіг поєдинку, тримаючи українців на великій відстані. Плюс до всього, гравці збірної України частенько порушували правила, заробляли двохвилинні видалення, і команді доводилося грати в меншості. На початку 10-ї хвилини другого тайму різниця в рахунку досягла дев'яти м'ячів. Гравці збірної України намагалися чинити опір більш іменитим суперникам, але різниця в класі давалася взнаки - Сербія продовжувала збільшувати відрив. Проте закінчення поєдинку залишилося за Україною. Українці закинули чотири м'ячі поспіль, злегка підсолодивши гіркоту поразки.

• Сербія – Україна 31:23 (17:11).

Свій наступний поєдинок збірна зіграє 15 січня. Суперниками українських гандболістів стане збірна Франції, яка виграла Олімпіаду у Токіо. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про підсумки матчів 1/8 фіналу Кубку України з баскетболу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .