Чемпіонат Європи з біатлону: всі медалі чоловічої гонки переслідування забрали норвежці

Кращім з українців став Богдан Цимбал

Гонка переслідування (Фото: Biathlon.com)

В Ленцерхайде продовжується програма чемпіонату Європи з біатлону. У третій день змагань пройшли гонки переслідування. Спортсмени подолали дистанцію у 15 кілометрів з чотирма вогневими рубежами.

У суботу, 28 січня, відбулась на чемпіонаті Європи з біатлону відбулась гонка переслідування у чоловіків. Біатлоністи стартували з розривами у часі, заробленими під час спринтерської гонки.

На старт вийшли чотири українські біатлоністи: Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Денис Насико та Тарас Лесюк. Артем Прима та Антон Дудченко отримали день відпочинку.

Весь комплект нагород забрали норвежці. Переможцем став Вебйорн Соерум, Ерленн Б'єнтеґор та Ендре Стрьомсгейм зайняли друге та третє місця відповідно. Найкращій результат серед українських біатлоністів показав Богдан Цимбал, посівши 17-те місце з відставанням від лідера у дві хвилини і 42 секунд. Решта українців не потрапила до чільної двадцятки.

Чемпіонат Європи з біатлону

Європейська першість з біатлону вперше відбулась у 1994 році. Змагання проходять щорічно, а участь у стартах можуть приймати спортсмени з усього світу. Як правило, найсильніші біатлоністи не беруть участі у чемпіонаті Європи, а основні сили зберігають на гонки етапів Кубка світу, а також на старти світового чемпіонату.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Прометея» у матчі проти «Бурсаспора». Також ми повідомляли результати гонок на чемпіонаті Європи з біатлону.