Чемпіонат Європи U-18: баскетбольна збірна України зустрілась зі збірною Бельгії

Європейська першість з баскетболу проходить у Румунії.

На Євробаскеті U-18 у Дивізіоні В продовжуються матчі плей-офф. Збірна України веде боротьбу за 9-12 підсумкові місця.

За розвитком подій у матчі збірної України уважно стежив Інформатор.

У суботу, 6 серпня, на чемпіонаті Європи U-18 з баскетболу у Дивізіоні В продовжилися матчі плей-офф. Юніорська чоловіча збірна України U-18 напередодні у напруженому поєдинку обіграла збірну Грузії. В боротьбі за 9-12 місця українці зустрілись зі збірною Бельгії, яка на шляху до матчу зі збірною України переграла збірну Угорщини з рахунком 73:60.

Склад збірної України: Олександр Поносов, Ілля Гнатій, Серафім Новіков, Кирило Скутельник, Володимир Пєтухов, Федір Завгородній, Назар Холод, Віталій Кузнецов, Володимир Полуяхтов, Владислав Ніколайчук, Назарій Кулішенко, Владислав Семерич.

Збірна України повела в рахунку після влучного кидка Назара Холода. Однак лідерство України тривало зовсім недовго. На 5-й хвилині Бельгія вже вела +5. Українці скоротили різницю, однак першу чверть все одно програли 12:15. На початку другої чверті українські баскетболісти суттєво додали у швидкості, змусивши бельгійців часто порушувати правила. У середині десятихвилинки Поносов дальнім кидком зрівняв рахунок. До кінця чверті жодній з команд не вдалося зміцнити перевагу. Проте на перерву Україна пішла програючи 27:28.

На початку третьої десятихвилинки Холод нарешті вивів вперед збірну України. На майданчику точилася гостра та безкомпромісна боротьба, в наслідок чого лідер змінювався ще декілька разів. Але потім Бельгії вдалося відірватися на 4 очки. А от за підсумками тридцяти хвилин ігрового часу збірна України поступалася вже вісьмома балами. Українці намагалися переломити хід поєдинку та наздогнати суперника. Однак бельгійці грали впевнено і провалів у обороні собі не дозволяли. На шостій хвилині четвертої чверті різниця між командами складала десять очок. Врешті збірна Бельгії зберегла необхідну перевагу в рахунку та здобула перемогу.

• Україна U-18 — Бельгія U-18 51:60 (12:15, 15:13, 10:17, 15:15).

7 серпня збірна України U-18 проведе свій останній матч на юніорському чемпіонаті Європи. Суперником українців в боротьбі за одинадцяте місце стане команда, що програє у зустрічі збірних Естонії та Австрії. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів «Динамо» - «Штурм» у Лізі чемпіонів та «Зоря» - «Університатя Крайова» у Лізі конференцій.