Чемпіонат світу з хокею: збірна України зіграла з Польщею

Чемпіонат світу у дивізіоні I B проходить у Польщі з 26 квітня до 1 травня.

Українські хокеїсти зустрілися із господарями турніру. Водночас збірну України підтримувала значна частина глядачів на трибунах.

Про перебіг матчу повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF.

У четвер, 28 квітня, збірна України з хокею провела свій другий поєдинок на чемпіонаті світу в дивізіоні I B. У першому матчі українці не залишили жодних шансів суперникові, розгромивши збірну Сербії з рахунком 7:0 Сьогоднішнім суперником збірної України стала збірна Польщі, яка серйозно претендує на перемогу в дивізіоні та підвищення у класі.

Склад збірної України:

Воротарі – Сергій Писаренко («Дніпро»), Дмитро Кубрицький («Сокіл»);

Захисники – Всеволод Толстушко, Денис Матусевич (обидва – «Кременчук»), Ігор Мережко (без клубу), Іван Литвинов («Стадіон Врхлабі», Чехія), Артем Гребеник («Білий Барс»), Філіп Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрійків ( обидва – «Донбас»);

Нападники – Андрій Міхнов, Дмитро Німенко, Роман Благий, Євген Фадєєв, Михайло Симчук (усі – «Сокіл»), Віталій Лялька («Пряшов», Словаччина), Михайло Чиканцев («Калікс», Швеція), Олексій Ворона («Кременчук») ), Денис Бородай («Білий Барс»), Ілля Коренчук («Альтаїр»), Олександр Пересунько, Фелікс Морозов (усі – «Донбас»), Вадим Мазур («Маріуполь»).

Ворота збірної України у матчі з Польщею захищав Сергій Писаренко. Перший небезпечний момент створили українці. На 3-й хвилині Пангелов-Юлдашев кидав із середньої дистанції, але голкіпера збірної Польщі не пробив. У середині першого періоду збірна Польщі влаштувала справжній штурм воріт збірної України, і тут у всій красі виявив себе Писаренко, який відбив кілька небезпечних кидків. Але й він не зміг допомогти команді на 13-й хвилині, коли збірна Польщі провела контратаку та відкрила рахунок. Українці відігралися через три хвилини. Україна отримала перевагу 5 на 3, і Фадєєв кидком між щитків голкіпера відновив паритет у матчі. Під кінець 18-ї хвилини зустрічі провал в обороні збірної України завершився другою пропущеною шайбою.

Перша половина другого періоду минула без покинутих шайб, хоча більше можливостей змінити рахунок було у збірної Польщі. Лише наприкінці двадцятихвилинки збірна України провела низку дуже небезпечних атак, проте успіху не досягла. Третій період також активніше розпочали поляки. Проте на 45-й хвилині збірна України зрівняла рахунок. Михайло Симчук перехопив шайбу у центральної лінії, вийшов віч-на-віч і холоднокровно переграв голкіпера збірної Польщі. На 52-й хвилині перекладина прийшла на допомогу господарям турніру після кидка Благого. Наприкінці основного часу матчу збірна Польщі отримала чисельну перевагу. Українці грамотно та надійно зіграли в обороні та зберегли нічийний результат.

Гра продовжилася в овертаймі. Збірна України знову успішно провела дві хвилини у меншості, а потім сама отримала чисельну перевагу. Проте вирвати перемогу в ігровий час українцям не вдалося. Переможець визначився у серії булітів. В українців свою спробу реалізував лише Благий, а поляки відповіли двома точними кидками та вирвали перемогу.

• Україна – Польща 2:3 (1:2; 0:0; 0:1; 0:0; 1:2).

Свій наступний поєдинок збірна зіграє 30 квітня. Суперником українських хокеїстів стане один із головних претендентів на перемогу в турнірі збірна Японії, яка 28 квітня обіграла Естонію з рахунком 7:5. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг півфінальних матчів розіграшу Ліга чемпіонів.