Чемпіонат світу з біатлону: Деніз Геррманн-Вік виграла спринтерську гонку, українки – за межами топ-25

В Обергофі розіграли другий комплект нагород

Вогневий рубіж (Фото: biathlonworld.com)

У Німеччині проходять гонки чемпіонату світу з біатлону. У другий день програми змагань відбулась спринтерська гонка у жінок. Україну представляли чотири біатлоністки.

У п’ятницю, 10 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла жіноча спринтерська гонка. Біатлоністки долали дистанцію у 7,5 кілометрів з двома вогневими рубежами. На старт вийшли чотири українські біатлоністки: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Білосюк та Дар’я Блашко. Загалом участь у гонці взяли 96 біатлоністок.

Анастасія Меркушина вийшла на старт першою з українок і вже на першій стрільбі припустилася двох промахів. На дистанції у 7,5 кілометрів такий результат практично позбавляє шансів на високі місця. Юлія Джима та Олена Білосюк  схибили по одному разу. А от  Дар'я Блашко відстрілялась чисто, але дуже багато програла ходом і зайняла 84-те місце. Кращою з українок стала Юлія Джима, яка посіла 29-те місце.

Чемпіонкою світу у спринті стала представниця Німеччини Деніз Геррманн-Вік. Другою, з відставанням у 2,2, секунди фінішувала Ганна Еберґ зі Швеції. Її співвітчизниця Лінн Перссон завоювала бронзову медаль.

Де дивитись трансляції

Всі гонки чемпіонату світу з біатлону у прямому ефірі транслюватимуться на регіональних каналах «Суспільного». Також трансляції можна побачити на сайті «Суспільне Спорт», каналі «Євроспорт 1» та на офіційному сайті IBU.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу жіночої збірної України з баскетболу над збірною Фінляндії. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.